Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kvalifikačný futbal lídrom, premiéra Captain America len priemerná! V piatok vysoko Doma

Horná Dolná si bez Milujem Slovensko polepšila, ostala v podpriemere.

PIATOK: Aj ďalšiemu piatkovému večeru dominovala Jednotka. Tentoraz zábavu vystriedal kvalifikačný futbal Slovákov na Majstrovstvá sveta 2018, víťazný duel s Litvou mal v komerčnej cieľovke dosiahnuť podiely pod 21 a 25 %. Horná Dolná medzitýždenne podrástla na podiel cez 19 %, ostala však podpriemerná, rovnako aj Joj, ktorej snímka Hry o život: Drozdajka 1 šla pod 13 %. Chart Show prekročila 20 %.

V piatok výrazne zabodovala Doma s večerným filmom Romantické Vianoce, keď sa s ním dostala až cez 10 %. Uspel aj predošlý Monk s podielom 6 %, Profesionáli boli ale vyššie s podielom 7 %. Nasledujúci film Trojuholník smrti na Plus uhral vyše 5 %, Charlieho anjeli 2: Na plný plyn mali ísť pod štvorku.

Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 18 %, Búrlivé víno túto hranicu podliezlo. Televízne noviny sa dostali nad 27 %, ratingovo sa stali najsledovanejším programom piatka, Noviny tesne pokorili 25 %.

SOBOTA: Sobotný večer ovládla Markíza a jej filmoví Špecialisti, s ktorými sa dostala okolo 26 %. Značne pokorila kinopremiéru Joj Captain America: Zimný vojak, ktorá podliezla 18 %. Sérii Captain America sa na slovenských obrazovkách príliš nedarí, vysoko nešla ani premiéra „jednotky“ v roku 2013 na Markíze, mala uhrať len okolo 23 % a šou Česko Slovensko má talent proti nej vyskočila na dovtedajší rekord série. Strom želaní na Jednotke sa hýbal pod 9 a nad 7 % (12+ / 12 – 54). Zo spravodajstiev Televízne noviny uhrali 27,5 %, Noviny okolo 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Rosamunde Pilcherová a jej Argentínske tango na Doma siahalo na 6 %, Tridsať prípadov majora Zemana sa hýbalo nad 4 %. Komédia Fanaticky zamilovaný na Plus atakovala 4 %, X Factor na Wau sa dostal nad 3 a pod 5 %.

 

Čítať viac...
Nahor