Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kuriér sa Joj minie predčasne už v júli, od augusta upravuje letný program! Skôr skončia aj Vinári

Letný program Joj sa od augusta upraví.

Mimoriadne zdvojovanie Kuriéra si vyberie svoju daň. Televízia má k dispozícii v druhej sérii jedného z kľúčových letných programov celkovo len dvanásť častí, ktoré sa jej minú o čosi skôr, ako sa čakalo. Pôvodne mal Joj seriál vydržať aj začiatkom augusta, no aktuálne by mala televízia poslednú novú časť odvysielať už vo štvrtok 30. júla.

Joj dvakrát zdvojila nasadenie Kuriéra mimo plán, prvý raz tak spravila v deň, keď štartovali Lovci pokladov, druhý raz pri operatívnom nasadení Zámeny manželiek Markízou. V oboch prípadoch dosiahla s druhou časťou vysielanou po 21:40 lepší výsledok ako s prvou a taktiež nemalé zlepšenie oproti iným dňom v tomto čase.

Minimálne na dva týždne Joj našla riešenie ako Kuriéra nahradiť. V 32. týždeň ho vo štvrtok vystrieda film, 6. augusta konkrétne filmový Kuriér 2. Z programu tak vypadne štvrtkový slot o 21:40, ktorý aktuálne patrí Kostiam, ďalším programom budú o 22:40 tradiční Geissenovci.

V utorok si Joj pomôže jej najsilnejším letným programom Vinármi. Tí sa tak od spomínaného týždňa objavia v hlavnom vysielacom čase až trikrát – v pondelok, utorok a stredu. Ak by rovnaký scenár nastal aj na ďalší týždeň, Joj by sa minuli všetky časti prvej série Vinárov už 12. augusta. Spolu má k dispozícii 16 epizód. Český seriál by tak skončil o týždeň skôr, aké boli prognózy. Joj by v tomto prípade už v druhej polovici augusta musela skladať program inak, pričom sa očakáva, že by televízie mohli odštartovať jesennú sezónu už práve v tomto období.

Čítať viac...
Nahor