Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ktoré celebrity budú súťažiť s Hudákom a Dejdarom v Súboji národov? Toto je úvodná zostava! (aktualizácia)

Už v piatok o 20:30 na Joj odštartuje nová súťažno-zábavná šou Súboj národov. Sily si v nej zmerajú Česi a Slováci v niekoľkých dueloch, na konci jari spoznáme víťazný národ. Súťažiť budú nielen „obyčajní ľudia“, ale aj celebrity – poznáme prvé mená.

Joj s Primou už na konci tohto týždňa prinesú formát, ktorý sa bude podobať hneď na dva známe programy. Súboj národov bol pôvodné ohlásený ako obdoba projektu IQ Test národa, ktorý v minulých rokoch vysielala ako Joj tak vo federálnej verzii Markíza s Novou. Zo známych informácií sa však Súboj národov bude podobať aj na formát Milujem Slovensko, v českej obdobe na Prime známy ako Máme rádi Česko. Moderátori programu Martin Dejdar a Michal Hudák by mali byť zároveň aj kapitánmi českého resp. slovenského tímu, v ktorých okrem zástupcov z ľudu budú súťažiť aj známe osobnosti.

Poznáme už tie, ktoré sa objavia v prvom kole Súboja národov. Celkovo prebehne 12 kôl. V úvodnej epizóde budú osobnosti zastupovať za Slovensko herečka Anna Šišková, moderátor Matej „Sajfa“ Cifra a bývalá modelka a v súčasnosti podnikateľka Ivana Christová. V prípade českých celebrít upravujeme článok o čerstvé informácie, v zostave sú potvrdení Dana Morávková, Václav Vydra a Ivo Šmoldas.

Čítať viac...
Nahor