Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Kto nás bude baviť na Silvestra? Pozrite si zoznam hostí všetkých silvestrovských relácií!

Milujem Slovensko – 20:10 – Jednotka
Silvestrovské vydanie najsledovanejšieho programu jesene na RTVS, v ktorej okrem známej kapitánskej dvojice Adela Banášová a Dano Dangl, milujú Slovensko a zabavia seba i divákov Andrej Bičan, Michal Hudák, Marcel Merčiak, Miňo Kereš, Dagmar Dianová a Nikol Weiterová.

Nikto nie je dokonalý – 21:40 – Jednotka
Milan „Junior“ Zimnýkoval, Marcel Forgáč a ich silvestrovskí hostia Mário „Kuly“ Kollár, Michal Kožuch a hudobná skupina Desmod, Zuzana Fialová, Laci Strike a Street Dance Academy a Miroslav Donutil. V silvestrovskom špeciáli nebude chýbať hitparáda najlepších haluzí ,alebo čo priniesla ulica.

Neskoro večer – 23:15 – Jednotka
Silvestrovská show Petra Marcina hostí jubilujúcich umelcov. Štyridsať rokov účinkujú spolu Zdena Studenková a Jozef Vajda, tridsať rokov je na hudobnej scéne Peter Nagy a už polstoročie hviezdi na hudobnom nebi Helena Vondráčková. A čo je základom dobrého Silvestra? Zábavné scénky, hudobné hity a dobré vtipy, dnes večer aj v podaní Zdeňka Ízera a samozrejme temperamentná ľudová hudba, ktorou Silvestrovskú show okorenia muzikanti, tanečníci a spevácky zbor jubilujúceho folklórneho súboru Ekonóm.

Kredenc – 20:30 – Markíza
Televízne koniny, Žinčica, Zlomený mušt, Karma, Cuky Luky – najbláznivejšia zábava na Silvestra jedine v Kredenci. Hosťami silvestrovského vydania budú aj parodované osobnosti televízie Kvetka Horváthová, Zlatica Puškárová, Patrik Švajda či herec Búrlivého vína Emil Horváth.

Chart Show – 21:10 – Markíza
Silvestrovská párty so 40 najväčšími svetovými a česko-slovenským párty hitmi. O zábavu sa postará štvorica hercov a komikov Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. Glosovať budú aj Marcel Forgáč, Martin Mňahončák, Ján Kuric, Roman Juraško s Lenkou Šoóšovou, Eva Máziková, Mário „Kuly“ Kollár, Kveta Horváthová, Filip Tůma či Juraj Kemka. Medzi inými vystúpia aj Helena Vondráčková, Michal David či Ilona Csáková.

15-minútový kuchár – 18:10 – Joj
Michelinovský kuchár Gabo Kocák, ktorého špeciality ochutnali také hviezdy ako Cameron Diaz, George Michael, či Tom Cruise, privíta vo svojej kuchyni na Silvestra špeciálnych hostí. Variť s ním budú Michal Hudák, Marián Čekovský, Andrea Pálffy-Belányiová či Adriana Kmotríková.

Čítať viac...
Nahor