Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Krvilačné veveričky a lietajúce žraloky! V Hollywoode zjavne trpia nedostatkom kvalitných námetov!

Spoločnosť Red Sea Media pre pár dňami uverejnila šialený prezentačný a predajný teaser k čoskoro dokončenému filmu pod názvom Squirrels. Autorské práva získala spoločnosť na tento „hororový triller“ od spoločnosti Bazelevs, za ktorú stojí známy ruský režisér Timur Bekmambetov.  Ten sa preslávil v celosvetovom meradle a je podpísaný pod takými snímkami ako Nočná hliadka, Wanted a Abraham Lincoln: Lovec vampírov. Film Squirrels je scenáristickým počinom Daniela Antoniazzia a Bena Shiffrina, ktorý vychádzali práve z námetu Timura Bekmambetova. Tým sa zároveň vnucuje otázka či sa ruský režisér nepomiatol alebo či nie je závislý od istých „látok“.

A o čom táto filmová „perla“ bude ?
Po rokoch  sa do nemenovaného mestečka vracia hlavná postava filmu, ktorému pred rokmi za záhadných a tajomných okolností  práve v tomto mestečku zavraždili otca. Rozhodne sa rozuzliť a odhaliť túto záhadnú a nevyriešenú vraždu. Verí, že sa mu podarí nájsť rozumné a logické odpovede. Namiesto toho zistí že jeho matka, ktorú roky nevidel má nového, slizkého priateľa, že mestečko pomaly skupuje spoločnosť pre ťažbu zemného plynu, že jeho bývala ex priateľka sa stala večne nahnevanou ženou šerifa. Čo je najhoršie objavuje sa aj armáda mäsožravých veveričiek, ktoré likvidujú a napadajú všetko na okolí z dôvodu narušenia ich prirodzeného potravinového reťazca, ktorý spôsobila spoločnosť na ťažbu zemného plynu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]q7U2aVUAqPI[/youtube]
Pevne veríme, že tento film sa zapíše medzi „klenoty“ kinematografie, ale nemôžme s určitosťou povedať, či film nezarobí slušné peniaze ako „nedávny televízny hit“ spoločnosti SyFy – Sharkanado, ktorý naozaj zabodoval a stal diváckym hitom. Dokonca sa pred nedávnom objavila aj správa o tom, že sa chystá pokračovanie. A o čom bola táto „perla“ ? Na Los Angeles udrelo prečudesné tornádo. Z neďalekého oceánu vyzdvihlo žraloky a tie teraz ako živé, krvilačné a pažravé bomby bombardujú ulice mesta a vychutnávajú si neobyčajnú pochúťku v podobe na smrť vydesených ľudí. Surfista a zároveň majiteľ baru Fin musí v tomto Armagedone s pomocou svojich priateľov Baza a Novy nájsť a zachrániť svoju manželku April , s ktorou mu to už síce dlhšiu dobu neklape, ale ktorú má stále rád, a dcéru Claudiu.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]iwsqFR5bh6Q[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]NhmW3kbba28[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]2KwNeN9ADDg[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]vb60e-VNAto[/youtube]
Tak či tak, dúfajme že podobným snímkom sa nebudeme musieť venovať častejšie.
Sharknado_poster
Zdroje : EW.com, Neatorama.com, SyFy.com
Čítať viac...
Nahor