Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Koronavírus

Kríza eskaluje: V najsledovanejších hlavných spravodajstvách naživo Matovič aj Krajčí!

Pandémia koronavírusu sa na Slovensku naplno rozbehla až v priebehu jesene. Kým na jar sa čísla nakazených či úmrtí pohybovali na špici celoeurópskej štatistiky, dnes je na tom nielen Slovensko, ale aj okolité krajiny, výrazne horšie.

Zhoršovanie situácie, napriek od októbra prijatým opatreniam, donútili vládu k zvolaniu Ústredného krízového štábu, ktorý sprísni opatrenia v celej krajine.

Už ráno mimoriadne televízne vystúpenie v Televíznych novinách Markízy o 19:00 avizovala ako televízia, tak premiér Igor Matovič.

V priebehu dvoch týždňov tak bude Igor Matovič naživo v Televíznych novinách hosťom už po tretíkrát, jeho rozhovor so Zlaticou Švajdovou Puškárovou je naplánovaný opäť na 19:30.

Zároveň by však mal Matovič o 19. hodine absolvovať tlačovú besedu spoločne s hlavným hygienikom, Jánom Mikasom. Jej odvysielanie naživo o 19:00 avizuje komerčná Joj, ktorá ju tak prinesie v rámci Krimi spravodajstva.

Navyše Joj v hlavných večerných Novinách o 19:30 avizuje priamy živý vstup zo štúdia s ministrom zdravotníctva, Marekom Krajčím. Informovať tak bude naživo divákov Novín o aktuálnej situácii a opatreniach.

V oboch najsledovanejších slovenských spravodajstvách by tak mali po 19:30 naživo vystupovať ako premiér, tak minister zdravotníctva.

Čítať viac...
Nahor