Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kriminálka Za sklom pozná svoju budúcnosť: Druhá séria má definitívne zelenú!

Pokračovanie krimiseriálu bolo otvorené, no nie isté, televízia sa aktuálne s tvorcami dohodla na výrobe nových častí. 

Za sklom bude pokračovať. Kriminálka, ktorú uviedla Joj túto jeseň ako prvý z kratších a výpravnejších pripravovaných projektov, nemala jasnú budúcnosť, keď síce televízia načrtla ďalšiu sériu pre budúci rok, no definitívne potvrdená nebola.

Kriminálka patrí medzi nákladnejšie projekty televízie, najmä pre výpravnejšiu produkciu pri menšom počte častí. Zdá sa ale, že stávka na takýto seriál sa Joj vyplatila, keď už odklepla výrobu ďalších častí a pokračovanie potvrdila aj oficiálne.

Časť scenárov k druhej sérii by mohla byť už napísaná, ešte pred štartom seriálu sa hovorilo pôvodne o príprave 11 epizód, na obraz sa nakoniec ostatnú jeseň dostalo osem nakrútených. Ďalšie časti by sa mali vyrábať počas leta 2017, a teda v rovnakom období, kedy vznikala aj prvá séria. Joj tak bude mať druhú sériu Za sklom k dispozícii opäť na jeseň.

Kriminálka s Jánom Koleníkom a Tomášom Maštalírom získala najmä značnú popularitu na sociálnych sieťach. Jej úspešnosť na poli sledovanosti bola vrtkavá. Najsledovanejšími boli úvodné dve časti, ktoré ako jediné prekročili ratingovú hranicu 8 %. Následne sa už seriál usadil okolo 7 ratingov, posledné tri časti dosiahli zhodný rating 6,8 %.

Čítať viac...
Nahor