Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kredenc už tento pondelok nevyskočil, Nikto nie je dokonalý v utorok dorovnalo Masterchefa!

Markíze klesla reprízová Horná Dolná, značne to ovplyvnilo nasledujúcu skeč šou. Rastie Búrlivé víno.

PONDELOK: Horná Dolná už s reprízami 12 ratingov neudržala. Tento pondelok klesla pod hranicu 11 %, i tak však bola úspešná, v podieli dosiahla o málo viac než 31 %. Značný pokles zaznamenal Kredenc, ktorý sa od hranice deväť ratingov prepadol k 7 %. V podieli už nevyskočil, keď uhral vyše 25 %. Farma mala taktiež menej, ratingovo dosiahla 5,5 % s podielom nad 30 %. Slabší pondelok s druhou epizódou mala Zoo, ratingovo uhrala 6,5 a takmer 5 % pri podieloch pod 19 a 20 %.

Menšie stanice boli vyrovnané, Fortuna liga na Dajto atakovala trojku a prekročila 4 %, Profesionáli na Plus vyskočili pod 7 %, film Sexi 40 dosiahol takmer 4 %. Monk na Doma uhral podiely nad 4 a pod 3 %, prvý diel Kúsok zo mňa šiel pod štvorku. Kosti a Vtierka Castle na Wau sa dostali nad 2 %, CSI Las Vegas nad 3 %.

V pondelok sa začal dorovnávať podvečer, keď Búrlivé víno šlo nad 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 21 %. Televízne noviny sa dostali pod 29 %, Noviny o málo nad 23 %.

UTOROK: V druhý deň týždňa sa na Markízu dotiahla Jednotka. Relácia Nikto nie je dokonalý mala dosiahnuť len o dve desatiny nižší rating ako kuchárska šou lídra. V podieli šla nad 15 % (12 – 54), v univerzálnej cieľovke až nad 19 %. MasterChef ratingovo podliezol 6 %, v podieli atakoval 16 %. Posilnil ešte v závere po konci Nikto nie je dokonalý. Zoo malo sledovať 6,4 % divákov s podielom 17,4 %. Opäť poklesol sitkom Dovidenia, stará mama, tentokrát šiel na 11,4 %, zoslabla aj Farma pri podieli nad 24 %.

Na menších staniciach dominovala Plus, najprv uspeli Profesionáli a neskôr Krúdovci, oba programy šli pod 7 %. Expendables: Nezničiteľní 2 na Dajto uhrali vyše 5 %, Monk na Doma dosiahol podiely nad 5 a 3 %, epizóda o 20:40 začína padať rovnako ako pred tým z vysielania stiahnutý Mentalista. Prvý diel Kúsok zo mňa dosiahol 4 %. Kosti a CSI Las Vegas na Wau sa hýbali nad dvojkou, Vtierka Castle šla pod 3 %.

Podvečer sa razom misky váh prehupli v prospech Markízy, ktorej Búrlivé víno stúplo pod 22 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala pod 21 %. Seriál lídra znovu ťažil z konštantného výkonu od začiatku do konca, Moja mama sa po slabom nábehu dvihla až v polovici, až sa dostala do vedenia. Televízne noviny podliezli 28 %, Noviny sa dostali nad 24 %.

Čítať viac...
Nahor