Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kredenc šokuje Markízu, prepadol sa na čísla Ostrova! RTVS zabodovala s megakoncertom Lýra 50

Skeč šou nedokáže zastaviť prepad, opäť prehĺbila svoje dno.

Po Hornej Dolnej svoju najhoršiu sezónu zažíva aj Kredenc. Kým komediálny seriál stále dokáže držať vysoké nadpriemery, skeč šou sa posledné týždne prepadáva do hlbokého podpriemeru, a to s premiérovými časťami. Najnovšie Kredenc spadol na hlboký podiel len 15,2 %, druhý týždeň po sebe stratil medzitýždenne dva podielové body. Obdobne slabé podiely v podobnom čase dosahoval aj Ostrov, ktorý Markíza zosunula do nočných hodín.

Reprízová Horná Dolná si o málo polepšila, dostala sa na podiel cez 21 %. Inkognito tentoraz stratilo, šlo pod 19 %. Ovplyvniť ho mohol premiérový záznam megakoncertu Lýra 50, ktorým RTVS ukončila spomínanie na legendárny festival. Sledovať ho malo okolo 300-tisíc divákov s podielom cez 15 % v skupine 12+, v cieľovke 12 – 54 to bolo taktiež nadpriemerných 13 %. Reprízové Inkognito aj Kredenc šli cez 17 %.

Na ďalších staniciach bodovali Vymenené životy s podielmi cez 7 a o málo nad 8 %, darilo sa tiež snímke Hitman na Plus, ktorá atakovala 7 %. Podnájomník na Dajto šiel nad 4 %, kriminálky CSI na Wau sa ťahali k 3 a nad 2 %.

Podvečer Búrlivé víno aj Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrali podiel takmer 17 %, Televízne noviny prekročili 24 %. Noviny ich predbehli, v podieli sa dostali pod 25 % a ratingovo sa stali najsledovanejším programom pondelka.

 

Čítať viac...
Nahor