Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kredenc sa po týždňoch pozviechal, skočil do nadpriemeru! Posilnilo aj Bez servítky

Noviny sa stali najsledovanejším hlavným spravodajstvom pondelka.

Horná Dolná s reprízami pravidelne mierne stráca, no i tak drží Markízu vysoko. Posledne šla v ratingu nad 9 % a v podieli cez 28 %, pričom svoju televíziu opäť dostala na čelo sledovanosti a vyhrala pondelok. Po niekoľkých nezdaroch a prepadoch do podpriemeru sa už tento pondelok vyšvihol premiérový Kredenc. Skeč šou rázne stúpla s ratingom pod osmičkou a podielom pod 27 %. Darilo sa už aj nasledujúcej šou Bez servítky, ktorá načala druhú farmársku sériu, v podieli šla podobne pod 27 %. Joj od tohto týždňa zredukovala v pondelky Zoo na jednu časť, atakovala šesť ratingov s podielom 18 %.

Na menších staniciach bol pomer síl večer vyrovnaný, Plus ešte vyskočil sitkom Hoď svišťom s podielom pod 6 %, film Hurá na Francúzsko sa dostal nad 4 %. Monk šiel pod 5 a na 4 %, prvý diel Kúsok zo mňa si polepšil na 5 %. Film Dajto Prepadnutie vo vzduchu dosiahol share pod štvorkou. Vyskočil mu však neskorší film Vražda v Bielom dome, ktorý bol najsledovanejším programom pondelka na menších staniciach, v podieli šiel až pod desiatku. Kosti a CSI Las Vegas sa na Wau hýbali okolo 2,5 %, CSI Miami šla pod dvojku.

Podvečer bol mimoriadne vyrovnaný, keď Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla share 21 % a Búrlivé víno túto hodnotu atakovalo. V ratingu o desatinu zas vyhral seriál lídra. V spravodajskej časti večera mala sledovanejšiu hlavnú reláciu Joj, podielovo Noviny uhrali takmer 25 %, Televízne noviny šli cez 26 %.

Čítať viac...
Nahor