Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kredenc prvýkrát rozširuje zostavu: Po najslabšej sezóne doň prichádzajú dve nové tváre!

Herecké obsadenie skeč šou sa rozrastá.

Pondelkové večery budú aj naďalej na Markíze patriť zábave. Televízia sa už budúci týždeň vracia do tradičného režimu, keď o 20:30 plánuje premiérový sitkom – tentoraz v podobne novinky Divoký Zapadákov, a ďalšiu časť večera vyplnia skeč šou.

Od 6. februára sa tak na obrazovky vracia premiérový Kredenc, ktorý má pred sebou náročnú sezónu. Minulú jeseň značne klesala jeho divácka popularita a hneď s niekoľkými vydaniami sa prepadol pod priemer Markízy. Tá ho dokonca v jeden večer operatívne vysunula až na 22:50 zdvojením repríz Hornej Dolnej, zároveň jeho premiéry posledné dva decembrové pondelky pred sviatkami vynechala.

V tejto sezóne bude chcieť skeč šou posilniť svoju pozíciu a pomôcť by jej k tomu mali aj nové tváre. Kredenc totiž prvýkrát od štartu rozširuje hereckú zostavu, pričom zlákal aj populárnu tvár. Do jeho radov sa od tejto série nastálo začlení aj Dano Heriban, hviezda Hornej Dolnej. Do programu prinesie vlastné skeče, spoznať by sme ho mali ako „bláznivého taxikára“.

Do skeč šou pribudne aj ďalšia komediálna tvár, rovnako s vlastnými skečmi zostavu doplní Števo Martinovič, známy aj zo sitkomu Svet podľa Evelyn. Podľa Markízy sa bude venovať životnému štýlu. Príchod nových stabilných tvárí by mal od novej sezóny priniesť aj minimálne upravenú podobu zvučky Kredenca, ktorá predstavuje všetkých hlavných účinkujúcich. Nimi aj v ďalšej sérii Kredencu budú Zuzana Šebová, Petra Polnišová, Juraj Kemka, Michal Kubovčík, Roman Pojambo či Sväťo Malachovský.

Čítať viac...
Nahor