Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kredenc pri svojom návrate nezažiaril, divákov v noci neudržal! Horná Dolná s poklesom, veľký pád Inkognita

Niekdajšia mimoriadne úspešná skeč šou nedosahuje silné nadpriemery ani v nočných hodinách.

Tradičný zábavný pondelok opäť vyhrala Horná Dolná. Seriál síce medzitýždenne stratil pol ratingu, stačilo mu to na celodennú výhru výkonom tesne nad 9 % a podielom 26,5 %. Po ostatnom rekorde popri Hornej Dolnej spadlo výrazne Inkognito, ktoré stratilo vyše jeden a pol ratingu, keď si ho malo pozrieť 7,2 % divákov s podielom takmer 21 %. Opäť však dominovalo u starších divákov, keď v 12+ prekročilo hranicu 520-tisíc divákov, kým Horná Dolná šla cez métu 400-tisíc.

V ďalšej časti večera sa tesne do čela dostalo reprízové Inkognito s podielom 22,5 %, Farma, ktorá vrcholila o niečo neskôr, zaostala o pár desatín ratingu s rovnakým podielom 22,5 %. Do pondelňajšieho zábavného bloku Markízy sa v pondelok vrátila skeč šou Kredenc, ktorej návrat však nezažiaril. Relácia mala atakovať 3 ratingy s podielom 21,5 %. Diváci od nej mali v priebehu vysielania odchádzať a v nočnú hodinu nevydržali do konca. Kredenc tak dosiahol na priemer Markízy, v minulosti však v čase okolo 23. hodine získaval vysoké nadpriemery. Pre Markízu je otázna efektívnosť skeč šou, ktorá v minulosti bežne dosahovala 7 – 8 ratingov, dnes jej ostali len tri.

Na menších staniciach opäť najvyššie vyskočili Profesionáli, ktorí nemali ďaleko od premiérového Kredenca ratingom 2,5 % s podielom cez 7 %. Vojnová snímka …a rána sú tu tiché na Plus dosiahla 5,5 %. Dajto s filmom Po zániku Zeme atakovalo 5 %, Doma s Nekonečnou láskou uhrala podiely nad 3 a pod 5 %. Vtierka Castle na Wau získala 4 %, CSI Cyber šlo nad 3 %, Klamári sa opäť vyšvihli nad 4 %.

Rodinné prípady podvečer stúpli Markíze na takmer 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja spadla s podielom cez 14 %. Dotiahla ju Jednotka, ktorá so skorším Duelom vyskočila na podiel 15,5 %, šou 5 proti 5 mala získať 13,5 %. Televízne noviny sa hýbali okolo 25 %, Noviny zas okolo 21 %. V celkovom počte divákov vyhralo celodenne Najlepšie počasie pred Novinami, ktoré si vybralo skoro 560-tisíc divákov, Televízne noviny sa ťahali ku hranici 525-tisíc.

Čítať viac...
Nahor