Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kraus našiel miesto pre ďalších hercov Paneláku: Chystá slovenskú obdobu Krok za krokom!

Popri Dvojičkách pripravuje Andy Kraus ďalšiu komediálnu novinku.

S komediálnymi projektami sa v Joj roztrhlo vrece. Už teraz je istá príprava nových sitkomov Svet podľa Evelyn či Naši, Andy Kraus na jeseň uvedie svoj prvý projekt po skončení Paneláku – komediálny seriál Dvojičky a popri jeho príprave sa venuje aj ďalšej komediálnej novinke.

Podľa prvých informácií by malo ísť o ďalší rodinný komediálny seriál, takým chce byť aj pripravovaná novinka Naši. Krausov seriál by však mohol pripomínať populárnu americkú sériu Krok za krokom, ktorá sa vysielala v rokoch 1991 až 1998 a dostala celkovo sedem sérií, pričom spolu vzniklo 160 častí.

Zákulisné informácie už potvrdzuje aj týždenník Eurotelevízia, ktorý vyšiel s krátkou správou o tom, že Kraus pripravuje seriál, ktorý by sa mohol podobať spomínanému sitkomu. Seriál bude vzdialene pripomínať známy sitkom Krok za krokom, čiže jedna veľká rodina bude každý deň riešiť svoje malé i väčšie starosti,“ píše týždenník. Aj samotný Andy Kraus potvrdil, že okrem Dvojičiek pripravuje ďalší komediálny projekt.

Nový seriál by sa pri tom mal stať útočiskom viacerých tvárí z Paneláku. Je pravdepodobné, že oslovení budú aj tí herci, ktorí novú ponuku po skončení dlhoročného denného seriálu dosiaľ nedostali. V súčasnosti má prebiehať kľúčový kasting pre hlavné postavy.

Čítať viac...
Nahor