Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kraus do Paneláku dotiahne ďalšie známe mená! Žampa namiesto Kuzminovej?!

Aktuálne sa v Paneláku známe osobnosti vyskytujú častejšie ako kedykoľvek pred tým. Najväčšie „haló“ televízia urobila okolo tenistky Dominiky Cibulkovej, Kraus neskrýval úmysel dotiahnuť do seriálu aj olympijskú víťazku Anastasiu Kuzminovú. Panelák však navštívi zatiaľ iný olympionik.

V Paneláku sa objavia ďalšie známe tváre. Počas aktuálnej 13. série si v seriáli zahrali už viaceré známe mená, aktuálne sa v Paneláku objavujú porotcovia speváckej šou, televízia tak aj takýmto spôsobom promuje štart jej speváckej šou.

Andy Kraus sa snažil aktuálne reagovať hlavne na športové úspechy Slovákov, príkladom bola cesta Dominiky Cibulkovej na tenisovom grand slame Australian Open. Kraus jej postup turnajom zakomponoval do deja aktuálnymi replikami postáv, krátko po návrate Cibulkovej na Slovensku do seriálu angažoval priamo ju. Rovnaký zámer mal Kraus aj s olympijskou víťazkou, biatlonistkou Anastasiou Kuzminovou. „Urobíme všetko preto, aby sme ju mali v seriáli,“ povedal Kraus po zlatom preteku Kuzminovej.

Tá sa však zahrať si v Paneláku zatiaľ nechystá, v seriáli sa za to už čoskoro objaví ďalšie výrazné meno spomedzi slovenských olympionikov, Adam Žampa. Zjazdár si veľkú pozornosť nielen slovenských, ale aj zahraničných médií vyslúžil skvelými výsledkami v Soči a stáva sa čoraz populárnejší. Okrem Žampu sa v Paneláku objaví aj svetový operný spevák José Cura. Kraus tak opäť využíva príchod svetoznámej hviezdy na Slovensko. Prvou veľkou hviezdou v Paneláku bola speváčka Anastacia.

Čítať viac...
Nahor