Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Krajčiová je už na materskej, v Profesionáloch ju nahradí sexi herečka preslávená nahotou!

Helena Krajčiová si po narodení dcérky dáva od herectva pauzu. Dlhší čas sa už neobjavuje v Búrlivom víne, na čas sa vytratí aj z Profesionálov. Tam za ňu príde náhrada, ktorá osadenstvo policajnej stanice poriadne podráždi.

V Profesionáloch sa začne v novej sérii 2014 objavovať ďalšia nová postava. Po príchode Jozefa Vajdu či Romana Luknára do seriálu osadenstvo sitkomu rozšíri známa herečka maďarského pôvodu Éva “Vica” Kerekes. Tá by sa mala v Profesionáloch objavovať do času, kým sa Krajčiová opäť nezapojí do výroby seriálu. Podľa scenáristu Profesionálov a šéfdramaturga Joj Group, Stana Guštafíka, by mala Kerekes hrať v dvoch epizódach. „Momentálne s herečkou rokujeme a rátame s ňou na účinkovanie v dvoch častiach seriálu,“ povedal pre televízny portál Joj.

Vica Kerekes je považovaná za jednu z najsexi slovenských herečiek, ktorú však veľmi dobre poznajú aj u našich českých susedov. Kerekes je známa svojou odvahou, Česi ju radi označujú ako „nestydu“. Už neraz dokázala, že nemá problém s nahotou, zaujala odvážnymi scénami vo filme Nestyda (titulná fotka), nafotila už niekoľko aktov a nemalú dávku sexepílu predviedla aj vo filme  Muži v naději. Dá sa tak čakať, že táto sexica Profesionálom po odchode „Skajky“ na odtučňovaciu kúru poriadne zamotá hlavu.

Čítať viac...
Nahor