Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kovačič dostáva vlastnú diskusnú šou aj v Markíze, túto nedeľu spúšťa nový formát!

Televízia od pravidelných politických diskusií upustila, mimoriadne relácie v reakcii na aktuálne udalosti ponúkne aj v novom formáte.

V roku 2013 ukončila Markíza vysielanie dlhoročnej politickej diskusie Na telo, ktorou pravidelne sprevádzala Zlatica Švajdová-Puškárová. Tá postupne prešla do pozície moderátorky hlavných Televíznych novín, pričom politické relácie moderovala mimoriadne – v prípade volieb alebo neočakávaných udalostí.

K Puškárovej sa v ostatnom čase začal pridávať Michal Kovačič, ktorý štafetu postupne berie do vlastných rúk. Niektoré mimoriadne diskusie už moderoval sám, teraz mu navyše televízia dáva vlastný formát.

Markíza oznámila spustenie novej politickej debaty s názvom „25„, ktorú bude na obrazovky uvádzať mimoriadne, v závislosti od aktuálneho diania. Po prvýkrát formát uvedie túto nedeľu o 13. hodine, a teda v čase, keď ukončia svoje debaty V politike a O 5 minút 12 televízie TA3 a RTVS.

Logo relácie 25

Novinka s Michalom Kovačičom v názve predznamenáva svoj priebeh, keď bude trvať 25 minút. Dá sa tak očakávať, že ju televízia nemusí prerušiť brejkom a ponúkne tak súvislú diskusiu. Formát je postavený na jednom hosťovi, ktorému Kovačič bude robiť oponenta. Prvým hosťom bude v nedeľu 29. apríla premiér Slovenskej republiky, Peter Pellegrini.

Relácia „25“ svojím formátom podľa všetkého vychádza zo zavedenej debaty Michala Kovačiča Fair Play, ktorú má druhým rokom na portáli Aktuality.sk. Relácia vzniká v spolupráci s Markízou.  Ide taktiež o diskusiu formátu „jeden na jedného“, dĺžkou sa zmení do polhodiny.

Čítať viac...
Nahor