Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Kontroverznosti na Farme prilákali divákov, reality šou s vysokým výsledkom

Napriek tomu, že si k reality šou našli diváci cestu aj v umiernenejšej podobe, kontroverzia opäť zafungovala najistejšie.

Návrat bývalej farmárky Jany Hrmovej, nočné laškovanie s Rezom Givilim a pánsky striptíz boli hlavnými témami stredajšej epizódy Farmy. Avizované kontroverzie na salaši zahýbali aj peoplemetrami a napriek tomu, že Farma v ostatných týždňoch mierne stráca, včera sa vrátila do svojho najsilnejšieho obdobia. Kontroverzný diel reality šou sledovalo podľa našich informácií 9,5 % divákov s podielom 33,3 %. Farma týmto výkonom atakovala najsledovanejšie vydania vysielané o 21:40. Celkovo si reality šou vybralo 577-tis. Slovákov starších ako 12 rokov.

Výborný výsledok dosiahlo aj Búrlivé víno, ktoré sa po čase prepracovalo na pozíciu najsledovanejšieho programu dňa, keď sa v ratingu vyhuplo na hodnotu 11,5 % a v podieli dosiahlo výkon 31,9 %. Panelák po utorku zlepšil svoj výkon iba mierne na rating nad 6 % a podiel takmer 17 %. Aj tretí večer po sebe uspeli v stredajšom prime-time Kosti, ktoré si držia svojich divákov. Seriál je naďalej najsilnejším programom Joj o 21:40, tento raz dosiahol podiel 15,3 %.

Z menších staníc je od pondelka v celodenných číslach vo vedení Doma. Vysiela silné pásmo seriálov od obednej reprízovej Ferihy až po Priateľov do 18:30. Jej najsledovanejším programom ostáva naďalej premiérová Feriha od 21:30, ktorá v stredu získala podiely nad 9 a pod 17 %. Dajto a Plus si viedli po 20:00 vyrovnane, po silných Profesionáloch s podielom 7 % odvysielala Pluska film Buldozér s podielom nad 5 %, Dajto so snímkou Smrteľný úder päť percent atakovalo.

Čítať viac...
Nahor