Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kontroverzní naháči nakoniec na Joj divákov nepobúria! Televízia mení program

Už budúci týždeň mala v hlavnom vysielačom čase Joj po prvý raz odvysielať nahú zoznamku, nakoniec ju posúva na menšiu Plusku. Predčasne štartujú Stratené hviezdy.

Zoznamka s naháčmi na druhej najsledovanejšej stanici nakoniec nepobeží. Joj sa rozhodla kontroverzný program presunúť na menšiu Plusku, kde ju nasadí až za desiatu hodinu.

Nakoniec sa stabilným miestom pre nový typ reality šou u nás stane piatkový večer. Plus zoznamku Adam hľadá Evu nasadí priamo proti Doktorom na čas 22:15, ktorým sa tak pokúsi ešte viac ubrať divákov nalákaním na nový reality formát. Od budúceho týždňa, piatka 7. novembra, už tiež ponúkne Plus o 20:45 iba jednu epizódu druhej série Kravaťákov, nasledovať ich bude o 21:45 dokumentárna séria Tak sa vozia milionári.

Zároveň Joj o týždeň skôr ponúkne prvú časť premiérového formátu Stratené hviezdy. Po prvý raz tak pobežia vo štvrtok 6. novembra o 21:40. „Kedysi zažiarili, dnes na svoju slávu už iba spomínajú. Televízne kamery si ich našli opäť,“ znie anotácia k publicistickému projektu. Ako už je z popisu jasné, Joj sa bude chcieť vrátiť k hviezdam reality formátov, ktoré boli kedysi na titulných stranách bulváru a zmapuje ich súčasný život.

Čítať viac...
Nahor