Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kontroverzné oživenie Miss Universe: Prvok z reality šou priniesol napätie a plač!

Súťaže krásy strácajú na popularite, organizátori sa snažia o ich vzkriesenie. Nový kontroverzný prvok môže u divákov rozhodne bodovať.

Kedysi patrili „Missky“ medzi udalosti roka, v súčasnosti si často držia už len istú základňu divákov. V poslednom čase sme tak svedkami rôznych snáh o oživenie inak predvídateľného priebehu večera. Miss Slovensko sa profiluje ako nablýskaná fashion show, Miss Universe zas prináša nové prvky a výzvy pre dievčatá.

Tvorcovia aktuálneho ročníka Miss Universe Slovenskej republiky pritom prišli prvkom, ktorý večer rozhodne oživil. Úlohou dievčat aj keď v predtočenom zázname bolo povedať z očí do očí pred všetkými finalistkami meno tej, ktorá by podľa nich nemala resp. si nezaslúžila vyhrať.

Do súťaže tak organizátori vniesli výrazný prvok reality šou, ktorý sa značne líši od klasických naučených kôl a úloh, kedy dievčatá hýria naučenými úsmevmi. Výsledkom kontroverzného experimentu bola dusná atmosféra a neraz prekvapené a pochopiteľne dotknuté výrazy označených finalistiek. Jedna dokonca početnú voľbu jej mena ťažko zvládala už počas nakrúcania, pričom „po vypnutí kamier“, ktoré však sledovali priebeh aj po stopnutí záznamu, už slzy neudržala. Video nájdete tu (čas od 53:20).

Nový reality prvok v „Misske“, ktorý odhaľuje snáď najviac zo skutočných osobností dievčat, môže byť mimoriadne populárny. Prijímaný však bude rozhodne kontroverzne, pokiaľ pri ňom ale tvorcovia v budúcnosti zotrvajú, krivka sledovanosti môže práve vďaka nemu rásť.

Čítať viac...
Nahor