Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kontroverzná Krepka sa vracia na scénu! Prídu aj moderátori, ktorí mali s Kredencom problém!

Krepka sa dlho na obraze neohriala, no po upokojení vášní si zo seba vystrelila sama nositeľka tejto sparodovanej prezývky.

Úvodnú časť skeč šou Kredenc sprevádzala kontroverzná situácia okolo paródie na Farmu. V nej moderátorku reality šou, Kvetu Horváthovú, premenovali na Krepka, čo malo podľa viacerých hlasov a nakoniec aj následných výstupov spôsobiť v televízii dusnú atmosféru. V repríze relácie menovka Krepka zmizla, neskôr sa stratila aj na webe a v ďalšej časti už Krepku vystriedala Fretka.

Kým táto situácia vyvolala otázky ohľadom cenzúry u lídra, ten sa rozhodol z nej nakoniec vyťažiť. Po upokojení vášní sa Krepka vráti na scénu v silvestrovskom vydaní Kredencu a to dokonca za prítomnosti samotnej Horváthovej. Televízia už scénku avizuje aj v prome, keď sa Polnišová v duelovej stodole pýta duelantov: „Aké oslovenie mám najradšej?“ Na to sa v zábere s Polnišovou objaví aj Horváthová, ktorá s úškrnom povie: „Kvetka.“ Jej parodická dvojníčka odvetí: „Krepka.“

V silvestrovskom vydaní sa objavia aj ďalší moderátori Markízy, ktorí mali v minulosti s Kredencom problém. Dvojica z hlavných správ, Zlatica Puškárová a Patrik Švajda, ktorých skeč šou pravidelne paroduje, mali výhrady k pasáži v prvej časti relácie, v ktorej bolo prítomné aj ich dieťa. Aj táto pasáž nakoniec z reprízy relácie zmizla.

Upútavka na silvestrovský Kredenc

Čítať viac...
Nahor