Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Poznáme osud ĎALŠÍCH MIEN! Kto sa definitívne do Paneláku vráti a ktorí dostali vyhadzov?

Joj už intenzívne pripravuje svojich divákov na 20. január, kedy spustí 13. sériu svojho najdlhšie vysielaného seriálu Panelák. Televízia pre novú sériu avizuje najväčšie zmeny v histórii seriálu, s ktorými sa spájajú aj obmeny v obsadení.

Na zoznam navrátilcov sa pripísal aj Peter Sklár, ktorý v Paneláku stvárňoval postavu doktora Malého. Obývať bude dokonca priamo byt v paneláku a to s novou rodinou.

igondaTelevízia ohlásila koniec Marka Igondu, ktorý už raz v seriáli stopku dostal, no výraznejšie sa opäť do deja zaradil v priebehu 11. série. Igonda v ostatnej sérii nelichotivú úlohu, keď zo seba musel urobiť doslova špinu (snúbenicu Ivanu podvádzal s partnerkou Ivaninho bývalého – Jakuba, pričom sa Fábry pri sexe s ňou nechal nafotiť a neskôr ju fotkami vydieral). Podľa našich informácií vnímali postavu Igondu diváci až príliš negatívne a aj preto sa musel zo seriálu vytratiť.

Joj už niekoľkokrát spomenula, že sa do seriálu chystá návrat tvárí, ktoré sa z deja po čase vytratili. Comeback čaká na Kristínu Farkašovú, ktorá nielen v Paneláku ale aj reálne porodila dvojičky a šla oddychovať na materskú dovolenku. V 13. sérii seriálu sa však opäť bude objavovať. Ďalšou herečkou, ktorá sa po čase vráti do seriálu, je Zdena Studenková. Jej postava sa v Paneláku objavovala nepravidelne a tak by tomu malo byť aj v novej sérii.

Čítajte viac: Prvé výrazné novinky v Paneláku

hudak panelakV seriáli naopak definitívne končí rodina Slušných, ktorá sa v ňom objavovala jeden rok. Z Paneláku tak odchádza stabilná tvár Jojky Mišo Hudák. Ten však bude od 23. januára hrať postavu Mikiho Hrica v pokračovaní komediálneho seriálu Profesionáli. S Hudákom v seriáli končí aj celá jeho rodina – Simona – Naďa Vladařová, seriálový syn Max – Ľubko Veselský a dcéra Saška – Vanda Kaufmannová.

30694-hana-gregorova-clanokVo veľkom sa hovorí o návrate kedysi obľúbenej postavy – matky Jakuba Švehlu, ktorú hrala Hana Gregorová. Tá však hrá aktuálne v markizáckom Chlapi neplačú a taktiež vo verejnoprávnej Kolonáde. Zároveň dala jasne najavo, že sa do Paneláku vrátiť neplánuje. Televízia má však zámer vrátiť Jakubovu matku do seriálu, no musela by tak urobiť s inou herečkou. Vyzerá to však, že Joj chce fanúšikov seriálu zavaliť vlnou nostalgie. Spomínaný Švehla sa totižto od novej série opäť dá dokopy s Ivanou a budú spoločne bývať v podkrovnej nadstavbe.

Dlho sa špekuluje o definitívnom konci Jána Koleníka v Paneláku, ktorý aj so Zdenou Studenkovou natáča pre českú verejnoprávnu televíziu seriál První republika.  Posledné mesiace sa Koleníkov výskyt v Paneláku významne obmedzil, no ešte stále ho môžu jeho fanúšikovia v seriáli vidieť. Malo by tomu tak byť aj naďalej.

barta panelakDruhým výrazným menom, s ktorým sa v seriáli spája mafiánske pozadie, je postava Alexandra Bártu. Ten sa z Paneláku vytratil po odchode do Markízy a Horúcej krvi, tá však nezaznamenala divácky úspech. Televízia potom obsadila Bártu do seriálu Chlapi neplačú. Tu sa však špekuluje o jeho odchode, Bártovi čoskoro totiž vyprší exkluzívna zmluva s televíziou a je viac než pravdepodobné, že sa Bárta vráti k osvedčenej postave, ktorá mu vyniesla najväčšiu popularitu. Bárta dokonca priznal, že s autorom Paneláku, Andy Krausom, sa už niekoľko raz stretol, je tak dosť možné, že si diváci Paneláku po dlhom čase postavu Milana Kordiaka predsa len vymodlia.

Čítať viac...
Nahor