Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kone, kone, kone: Joj začína promovať svoj highlight na rok 2015! Pozrite si exkluzívne teasre

Televízia Joj už čoskoro začne vo vysielaní promovať svoju seriálovú novinku Rok koňa. Pozrite si prvé upútavky v internetovej predpremiére.

Najambicióznejšia novinka Joj na najbližšiu sezónu, seriál Rok koňa Danice Halákovej, je pripravený do vysielania a televízia už čoskoro nasadí do vysielania prvé teasre k novému seriálu. Tie zatiaľ so seriálovou novinkou spájajú iba kone, na ktorých je úvodná fáza tv kampane postavená. Trojica úvodných teasrov o dĺžke 25 – 35 sekúnd je zakončená tajomným heslom: „Minulosť ťa dobehne,“ a klasickým teasingom „už čoskoro na Jojke“. Na obrazovky sa podľa PR manažérky TV JOJ, Kataríny Noskovej, majú teasre dostať až v nedeľu 30. októbra 2014, teda v aktuálne najsledovanejší deň v týždni Joj.

„Nový seriál televízie JOJ, ktorý vytvoril tím kreatívnej producentky Danice Halákovej a režiséra Braňa Mišíka prichádza s prvým televíznym promom. Diváci TV JOJ budú môcť už čoskoro prežívať osudy všetkých postáv. V seriáli budú veľkú úlohu zohrávať aj kone, od ktorých sa odvíja príbeh. V prvých teaseroch uvidia diváci práve kone – z ich očí vyčítate emóciu, z ich pohľadu odhodlanie a z ich pohybu vytrvalosť. Claim napovedá ďalšiu dôležitú podstatu príbehu: Minulosť ťa dobehne,“ doplňuje  informácie o prvých upútavkách Katka Nosková.

Rok koňa je ambíciou tvorkyne seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú, Danice Halákovej, o to najlepšie, čo dosiaľ na obrazovky priniesla. “Bude mať lepší príbeh, vytúnovanejší, prepracovaný, dráždivejší, nemyslím tým ale, že bude vulgárny. Bude sexi, tajomný, vtipný a plný napätia. Bude apelovať na to, čo chýba súčasnému slovenskému divákovi,” vyjadrila sa v apríli pre magazín Nového Času.

Známe sú aj viaceré herecké mená, ktoré sa v seriáli objavia. Hlavnú romantickú dvojicu v seriáli stvárnia Ján Dobrík známy z viacerých projektov Joj (Nevinní, Prvé oddelenie, Klan) a mladá herečka Monika Šagátová. V seriáli si zahrajú tiež Leopold Haverl, Ivan Romančík, Alena Ďuránová, známa aj z Búrlivého vína, Martin Nahálka, Juraj Ďuriš či Marko Igonda, ktorý sa taktiež objavil v niekoľkých seriáloch Joj (Keby bolo Keby, Panelák, Pod povrchom). Hereckú zostavu doplnia Pavel Višňovský, Lujza Schrameková či Juraj Kemka. Ten si po sérii komediálnych polôh vyskúša dramatickejšiu, hrať má účtovníka. V menšej role sa má v seriáli objaviť aj Marián Slovák.

Viac o seriáli Rok koňa:
Všetky úvodné informácie o seriálovej novinke + video
Riaditeľ Markízy o novinke Joj Rok koňa: Ak chcú okopírovať náš seriál, nech sa páči

Prvé teasre k seriálovej novinke Joj

Čítať viac...
Nahor