Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletný zoznam účinkujúcich piatej Tvojej tváre: Nechýba tvár Oteckov, najväčším lákadlom ostáva Pocisková!

Markíza sa už čoskoro púšťa do nakrúcania novej série Tvoja tvár znie povedome, zverejnila kompletný zoznam súťažiacich. 

V poradí po piaty raz Markíza ako na hlavný program v sezóne staví na šou Tvoja tvár znie povedome. Tá sa s veľkým úspechom na obrazovky uviedla na jar 2016, keď jej sledovanosť vystreľovala vysoko nad 40% podiely na trhu, už od druhej série ale slabla a ostatne už zahrávala výkony, aké si pripisujú aj iné ťažiskové šou. Pre Markízu však Tvoja tvár spomedzi formátov, ktoré má na výber, stále predstavuje najväčšiu istotu, a tak nebolo prekvapením, že pre dôležitú jeseň po nej siahla opäť.

Kľúčom k úspechu každej sezónnej šou je kasting, v prípade Tvoja tvár znie povedome zostava osobností, ktoré sa budú v priebehu desiatich týždňov prezliekať sa najrôznejších spevákov. Markíza už pritom aktuálne odhalila rovno kompletný zoznam osmičky známych tvárí, ktoré prikývli na účinkovanie v piatej sérii Tvojej tváre.

Ako už bolo známe, Markíze sa konečne na tretí pokus podarilo do šou dostať Nelu Pociskovú. Snažila sa o to už od prvej série, herečka však zakaždým otehotnela. Spomedzi herečiek bude v novej sérii účinkovať aj Karin Haydu, ktorá sa aktuálne v televíznych seriáloch neobjavuje, posledne hrávala v denných sériách Markízy Chlapi neplačú, Búrlivé víno či Kukučka.

Medzi súťažiacimi nebude zároveň chýbať zástupca aktuálneho najväčšieho hitu Markízy, Oteckovia. Televízia angažovala mladú herečku Zuzanu Kravárikovú, ktorá v seriáli stvárňuje postavu Doroty.

Do piatej série obsadila Markíza rovnako trojicu hercov. Asi najväčším lákadlom spomedzi nich bude Noël Czuczor, ktorého popularita vystrelila po účinkovaní v seriáli Za sklom, následne sa stal hlavnou hviezdou série Milenky. V šou bude rovnako účinkovať Dávid Hartl, ktorý v záverečnej fáze Kredenca patril medzi hercov, ktorí nahradili pôvodné tváre, preslávila ho najmä rola Róberta Remiáša vo filme Únos, zahral si aj v sérii Vlci, posledne prerazil v projekte Joj, trileri Trhlina. Najskúsenejším zástupcom medzi mužskými hercami bude Pavol Topoľský, ktorého dosiaľ posledná výraznejšia televízna rola bola, pravdepodobne, v Paneláku.

Markíza do Tvojej tváre nasadila aj modelku, Alexandru Gachulincovú, s ktorou bude chcieť podporiť záujem mužského publika. Celú osmičku súťažiacich uzatvára stabilná tvár Markízy a moderátor Dobre vedieť, Rasťo Sokol.

Markíza už ani pre tento rok nevybrala žiadne meno zo spravodajstva, ktoré by prostredníctvom Tvojej tváre chcela potlačiť a vyprodukovať z neho novú hviezdu. V prvej sérii sa jej prirodzene podarilo trafiť do čierneho výberom reportéra Viktora Vinczeho, ktorého si diváci obľúbili, následne ho už televízia pretlačovala a z redaktorského miesta ho v mladom veku posadila rovno do moderátorského kresla Televíznych novín. V nasledovnej sérii už podľa šablóny do šou nasadila Lenku Vavrinčíkovú, s ktorou rovno počítala ako ďalšou novou mladou tvárou jej hlavného spravodajstva. Od tretej série viac spravodajské tváre do šou nevyťahuje.

Čítať viac...
Nahor