Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletný zoznam celebrít na Farme je známy: Nechýbajú kontroverzné mená, Markíza zlákala aj Šuvadovú!

Televízia angažovala do novej Farmy sedem celebrít, majú sa postarať o väčší záujem divákov aj médií o reality šou.

Farma sa v desiatej sérii kompletne zmení, pričom najzásadnejšou novinkou bude angažovanie celebrít, pre ktoré televízia aj mení koncept samotnej šou. Markíza dohodla celkovo sedem mien, ktoré budú obývať statok s obyčajnými súťažiacimi a majú priniesť do šou úplne nový rozmer.

Markíza ako prvé zverejnila angažovanie dua Twiins – Veroniku a Danielu Nízlové. Najnovšie už však potvrdila všetky mená, medzi ktorými sa budú nachádzať aj kontroverzné tváre.

K téme
• Pokazí Markíza svoj klenot? Koniec Horváthovej na Farme spustil vlnu kritiky nielen od divákov! Zmien bude viac

• Markíza chystá radikálne zmenenú Farmu: Predstaví nový koncept, Kveta Horváthová od desiatej série skutočne končí!
• Zmení sa Farma na Vyvolených? Práca a drsné podmienky idú bokom, takýto je nový koncept reality šou!

Na Farmu mieri napríklad spevák Robo Mikla, ktorý bol v minulosti známy svojou divokou povahou a excesmi. Dnes je už z neho kompletne iný človek, o čom bude chcieť presvedčiť pravdepodobne aj divákov. Mimoriadne atraktívnou pre médiá bude účasť Silvie Šuvadovej, ktorá na Farmu mieri aj s jej tretím okom, o ktorom sa zmieňuje vo svojich často diskutovaných videách.

Zaujímavosťou je, že na Farmu mieria aj dve mená, ktoré sa už v minulosti zúčastnili reality šou zameranej na známe osobnosti – Celebrity Camp. Táto neúspešná reality šou bola nosným projektom Joj v roku 2007, venovala mu dokonca aj celý svoj staničný ident. V Celebrity Campe nechýbala Šuvadová či spevák Ibi Maiga, ktorého Markíza taktiež dohodla do Farmy.

Z ďalších účastníkov na Farmu cestujú Martin Šmahel či prekvapivo aj Katarína Brychtová. Tá svoje vysokoškolské štúdium venovala aj štúdiu psychológie, ktorá má byť nosným prvkom novej série reality šou. Tá už totižto nebude primárne postavená na ťažkej práci a podmienkach ale sociálnom statuse, ktorý bude súťažiacich rozdeľovať.

 

Čítať viac...
Nahor