Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Komediálna trilógia Joj výrazne padla, Koleso šťastia katastrofou! Noviny pred TN-kami o takmer štvrť milióna

Joj napriek neúspechu s Anderssonovcami tesne vyhrala prime-time.

O pokračovanie minulotýždňovej úspešnej komédie Joj diváci záujem neprejavili. Druhý film zo série Anderssonovci na cestách spadol o dva a pol ratingu pod 5 % a podiel dosiahol hodnotu iba 15 %. Dobre vedieť! napriek tomu však stúplo iba mierne, keď mu pribudlo len pol ratingu, celkovo atakovalo 8 % a podiel 22 %. So šou pokračovala Markíza aj v ďalšej časti večera, keď z prime-time vyhodila neúspešnú Hviezdnu párty, reprízový diel Dobre vedieť! uhral 19 %. Samotná Hviezdna párty po pol jedenástej ratingovo očakávane opäť stratila s hodnotou 3 %, v podieli sa už ale blížila k 20 %.

Z menších staníc bola tesne najvyššie Námorná akadémia na Plus, v podieli získala 7 %, pod touto hodnotou bol film xXx na Dajto. Vymenené životy sa hýbali okolo a pod 7 %, silná bola aj Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali vyše 4 a 5 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 23 %, Koleso šťastia prepadlo s podielom pod 11 %. Stiahlo nadol tradične aj Televízne noviny, ktoré prekročili len 21 %, Noviny atakovali 29 %. Ratingovo k tomu s výrazným náskokom vyhrali celý štvrtok a značne sa hlavnému spravodajstvu Markízy vzdialili aj v celkovom počte divákov (12+). Sledovalo ich takmer 710-tisíc divákov, kým Televízne noviny podliezli hranicu 480-tisíc.

Joj aj vo štvrtok vyhrala prime-time, tentoraz už ale s minimálnym náskokom. Podržali ju Noviny. Celodenne vyhrala o menej než podielový bod Markíza, uhrala však len 18,5 %.

Čítať viac...
Nahor