Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Kolonáda po prvý raz klesla, Joj s Markízou v závere víkendu stúpli

Pôvodný seriál RTVS, Kolonáda, klesol po prvý raz až pri štvrtej časti. Doteraz sa seriálu darilo od prvej epizódy rásť, ostatnú nedeľu však zažil svoj najhorší výsledok. Stále však pre verejnoprávnu Jednotku nejde o žiadny prepadák, Kolonáda sa drží okolo výkonu z prvej časti, keď v 12-54 získala podiel takmer 11 % a v 12+ cez 18 %.

Komerčné televízie Joj s Markízou zažili narozdiel od piatku a soboty úspešný večer, keď so svojou ponukou dosiahli nadpriemer. Markíze urobil radosť výkon filmu Kovboji a votrelci, ktorý po 20:30 dosiahol podiel nad 29 %. Joj síce za lídrom zaostala, no s filmom Rande v Ríme získala taktiež nadpriemer s podielom nad 19 %. Podvečer sa viac darilo Joj s Novým bývaním, ktorého reprízová časť dosiahla podiel nad 22 %, Markíza prepadla s filmom Charlieho anjeli a podielom pod 17 %.

Z menších televízií prežila opäť veselie Pluska, ktorá si v rámci nedeľňajšej štruktúry dokázala vybudovať výrazný divácky návyk, hlavne počas ranného až poludňajšieho vysielania, kedy nemá problém dosahovať podiely nad 10 %. Popoludní sa jej darilo už priemerne, s večerným Dr. Dolittlom 3 uhrala podiel cez 5 %. Veľmi podobný výkon dosiahla v rovnakom čase Doma a film Prvý rytier, Dajto zaostal s dvojporciou Strážca poriadku a podielmi okolo 4 % a menej.

Čítať viac...
Nahor