Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia zažilo šok, padlo na čísla Majstra pekára! Striebro z Ria lídrom

Prvá slovenská medaila z olympiády v Riu vyniesla Dvojke pozíciu jednotky.

Prenosy zo semifinále a finále vodného slalomu C1 mužov očakávane na Dvojke vyskočili. V komerčnej cieľovke semifinálové boje od 18:30 siahali na podiel 17 %, finále od 20:15 v priemere uhralo podiel vyše 21 %. Na jeho konci sme sa mohli tešiť z prvej medaily, keď striebro pre Slovensko vybojoval Matej Beňuš.

Aj bez sledovaného semifinále sa však odrazu prepadlo Koleso šťastia. Oproti pondelku stratilo takmer 10 podielov, pričom výkon nemalo už od začiatku mimo vodného slalomu. Uhrať malo iba hlboko podpriemerný podiel 13,7 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja naproti tomu o niečo stúpla s podielom nad 12 %. Potrebuje však rásť ďalej. Televízne noviny sa dostali pod 26 %, Noviny tesne cez 24 % s ratingovým víťazstvom o pár desatín.

Večer bolo opäť silné Dobre vedieť!, získalo podiel o málo nad 25 %, 15-tku tesne prekročil film Diabol nosí Pradu na Joj. S podobným podielom sa museli uspokojiť aj Extrémne premeny lídra, druhá časť stúpla nad 17 %. Televízie oslabila okrem olympiády aj Jednotka so Superpohárom medzi víťazom Ligy majstrov Realom Madrid a šampiónom Európskej ligy FC Sevilla, u mladých uhral prvý polčas podiel len 4,5 %, druhý aj s predĺžením už skočil na 9,5 %.

Na menších Vymenené životy šli pod 7 a 9 %, predchádzajúci Dr. House sa dostal pod 5 %. Profesionáli v tom čase šli nad 6 %, film 12 kôl: Opäť v akcii atakoval 5 %. Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda na Dajto tesne prekročilo 4 %, kriminálky CSI sa hýbali medzi 3 – 4 %, predchádzajúca Vtierka Castle na Wau uhrala štvorku.

 

Čítať viac...
Nahor