Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia potvrdilo pád, Dajto silné vďaka futbalu! Prekvapila Wau

Access lídra sa zatiaľ tesne drží nad dvadsiatkou.

Koleso šťastia s tretím vydaním potvrdilo predchádzajúci pád. Súťaž uhrala podiel nad 20 %, pričom v ratingu stratila oproti utorku pár desatín. Joj si o niečo polepšila, keď s Inkognitom stúpla tesne nad 13 %. Televízne noviny atakovali 30 %, Noviny šli na 26 %.

Večer bola taktiež vlažným lídrom Markíza s filmom Ide len o sex a podielom nad 21 %. Dobá ľadová 3 na Joj sa dostala pod 18 %. Ohnivý kuře podľa našich informácií padlo do polnoci pod dvadsiatku. Ratinovo bolo len tesne pred Kosťami, ktoré sa v podieli dostali nad 16 %.

Medzi menšími zarezonoval najmä futbal na Dajto, ktoré odvysielalo zápas predkola Ligy majstrov medzi Trenčínom a poľským majstrom Legiou Varšava. V podieli sa duel hýbal nad 11 a pod 12 %. Nadpriemerne sa darilo aj Wau, ktorej vyskočila najmä kriminálka CSI Miami s podielom až 5 % a dotiahla sa na Doma, keď Dr. House uhral rovnaký share. Nasledujúca CSI Las Vegas sa dostala nad 4 % a reality šou Spacakané plastické operácie nad 6 %. Večerný film Plus Choď na to! atakoval šestku, Velvet bol nadpriemerný s podielmi 6,5 a vyše 10 %.

Čítať viac...
Nahor