Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia opäť padlo, s Mojou mamou vyrovnané! Dobre vedieť zopakovalo rekord

Menšie kanály sa v utorok večer dorovnali.

Dobre vedieť! opäť vyskočilo na vrchol dňa. S najnovším vydaním pritom dokázalo dorovnať nedávny rekord, keď ho sledovalo 9 % divákov. Podiel sa dostal pod 28 %. Extrémne premeny šli pod 20 %, s druhou časťou už mali stúpnuť. Joj konkurovala filmom Traja mušketieri, nepodarilo sa jej uspieť s podielom pod 14 %.

V utorok sa výkonnostne v prime-time vyrovnali viaceré menšie komerčné stanice. Najprv boli najvyššie Profesionáli na Plus s podielom takmer 7 %, následný film Pád Bieleho domu šiel o málo viac pod túto hranicu. Doma sa stále držia v nadpriemere Vymenené životy, tentoraz dosiahli podiely pod 7 a rovných 8 %. Križovatka smrti 2 na Dajto uhrala 6 %, kriminálky CSI na Wau boli medzi 3 – 4 %.

Podvečer sa po krátkom výskoku Kolesa šťastia späť nad dvadsiatku dorovnal. Súťaž Markízy padla, keď atakovala 17 %, ratingovo tesne vedľa nej bola Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom nad 16 %. V počte divákov boli s hlavným spravodajstvom najvyššie neskôr začínajúce Noviny, podielovo získali vyše 23 %, Televízne noviny nad 25 %.

Čítať viac...
Nahor