Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia napriek zlým ohlasom uspelo! Pondelkový večer už Markíze klesol

Legendárna súťaž sa vrátila nadpriemerná.

Koleso šťastia pri štarte uhralo nadpriemer. Sledovať ho malo podľa našich informácií 4,2 % divákov a podiel sa vyšplhať na 25,5 %. V našej ankete sa tak najlepšie trafili tí z vás, ktorí tipovali tretiu možnosť. Súťaž sa vrátila so slušným výsledok napriek tomu, že s úvodným vydaním zožala silnú vlnu kritiky. Tú Markíza neustála a negatívne názory začala potlačovať a mazať. Joj proti Kolesu šťastia nasadila Inkognito, nárast jej s podielom pod 13 % neprinieslo. Televízne noviny aj vďaka silnejšiemu nábehu uhrali vyše 30 %, Noviny sa o málo dostali nad 22 %.

Večer už Markíza nezopakovala úspech z minulého pondelka. Vo štvorici po Slovensku spadlo s podielom takmer 21 %, viac sa prepadlo Dobre vedieť!, ktoré s reprízou tentokrát stratilo takmer šesť podielov s výsledkom tesne nad 21 %. Joj podobne ako pri štarte opäť zdvojila poviedkový seriál Čert nikdy nespí, uhrala pod 15 a rovných 14 %. Prepadnúť mal podľa našich informácií Okresní přebor s podielmi len nad 13 a 14 %, lepšie na tom bola Spoveď, ktorú Joj po čase vytiahla s podielom nad 15 %.

Medzi menšími bola silná Plus, Dvojičky uhrali 5,5 %, vyskočil film Útok na Spojené štáty s podielom cez 8 %. Darilo sa však aj Doma, prvý Dr. House síce príliš neuspel s podielom cez 3 %, druhá časť už šla pod 6 %. Zabodoval najmä Velvet s podielmi 7,5 a cez 10 %, pričom dosiahol svoje najlepšie výkony od štartu. Wau popri tom v tomto čase boduje s reality šou Spackané plastické operácie, ktorá v pondelok vyskočila až na takmer 7 %. Predchádzajúce kriminálky CSI uhrali podiely pod 3 a 4 %, Dajto s filmom Ghost Rider získalo vyše 6 %.

Čítať viac...
Nahor