Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia čoskoro skončí, pozná svoju budúcnosť: Vráti sa ešte na obrazovky?

Návrat niekdajšej legendárnej relácie nezaujal, na konci septembra zmizne z podvečera.

Koleso šťastia čakajú posledné dva týždne na obraze Markízy. Už od 26. septembra má súťažnú šou vystriedať Búrlivé víno, na ktorého ôsmu sériu si museli diváci netradične počkať. Zvyčajne sa denný seriál v druhej polovici roka vracal ešte počas prázdnin.

Letný premierový access projekt lídra Koleso šťastia príliš nezaujal, dokázal však udržal vedúce postavenie o 18-tej. Po nástupe hlavnej jesennej sezóny už však nedokáže dosahovať ani priemerné staničné výkony, vo štvrtok ho už značnejšie predbehla jojkárska Moja mama. Podielovo sa usadilo na úrovni minuloročnej Kukučky, ktorá musela napriek dlhodobým plánom ukončiť svoju televíznu misiu predčasne.

Rovnaký scenár by však nemal čakať Koleso šťastia. Markíza totižto aktuálne ohlásila kasting na súťažiacich, pripravuje sa teda na doplnenie databázy hráčov pre túto šou. Samotná Markíza sa zatiaľ k budúcnosti relácie s Lukášom Adamcom a Alžbety Ferencovej, ktorá bola najväčším terčom kritiky, nevyjadrila. V tejto chvíli však podľa všetkého ráta s výrobou nových častí.

Čítať viac...
Nahor