Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Koleso šťastia aj s celebritami na dne, predbehla ho Jednotka! Správy RTVS potvrdili nárast

Joj večer klesli Naši, Markíza sa dostala späť do čela v prime-time.

Kolesu šťastia návrat pred sviatkami nevychádza. Napriek prítomnosti celebrít v špeciálnych vydaniach venovaných Nadácii Markíza relácia prepadáva, pričom po pondelku, kedy atakovala pätnástku, klesla na podiel len pod 13 %. Silnejšia aj Jednotka s jej súťažnými šou, keď sa Duel aj 5 proti 5 hýbali nad 13 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja po niekoľkých dňoch poskočila vyššie, dostala sa na 19,5 %.

Aj ďalšia časť večera pokračovala líderstvom Joj, vyhrali ako Krimi, ktoré dosiahli podiel pod 25 %, tak aj Noviny pri podieli 25,5 %. Televízne noviny sa v závere tohto roka nachádzajú na svojom historickom dne, v utorok prekročili len 22,5 %. V 12+ pritom potvrdili pondelňajší nečakaný nárast Správy RTVS, ktoré sa opäť dostali cez 18 % a udržali menší odstup od Televíznych novín, ktoré v tejto cieľovke prekročili 25 %. V posledných týždňoch sa Správy RTVS najvyššie držali okolo 16 % a na TN-ky strácali 10 a viac percent. Noviny mali v univerzálnej skupine tesne prekročiť 29 %.

S hlavným programom sa už do čela dostala Markíza, premiérové Dobre vedieť! podliezlo 21 %. Vyhrala aj nasledujúca komédia Prázdniny, podliezla 22 %. Lepšie čísla z predchádzajúcich týždňov nezopakovali Naši, ktorých premiéra atakovala len 15 %. S reprízovým dielom sa dostali na 16 %. Po pár týždňoch však opäť vyskočil špeciál Uhádni môj vek, ktorý tesne prekročil 18 %. Jednotka s končiacou šou Nikto nie je dokonalý uhrala podiely pod 13 a 16 % (12 – 54 / 12+).

Na menších staniciach sa darilo Profesionálom, ktorí atakovali 6 %, aj ďalšej snímke Za nepriateľskou líniou 3, ktorá Plus vyniesla share nad 7 %. Obdobný podiel získali aj Vymenené životy či snímka Vianoce so Santom, Dajto s filmom Blbý a blbší sú späť prekročilo 4 %. Wau a jej kriminálky CSI šli nad 3 a pod 4 %.

V utorok sa najsledovanejším programom dňa stali opäť Noviny, prime-time však o viac ako bod vyhrala vďaka náskoku s hlavným programom Markíza.

Čítať viac...
Nahor