Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kolabs už začala Joj promovať, zahrá aj na strunu divákov Hornej Dolnej!

Komediálnu novinku už začínajú spoznávať aj televízni diváci.

Najnovší sitkom Kolabs sa už predstavuje divákom. Joj v pondelok nasadila do vysielania trojicu upútaviek, ktoré sa nesú v jednotnom štýle. Objavujú sa v nich predstavitelia hlavných postáv Peter Batthyány, Ady Hajdu a Michaela Čobejová spoločne s Romanom Pomajbom, ktorí sú posadení do obrazového rámu. Televízia uvádza, že sa postavy v kampani nachádzajú v takých pozadiach a situáciách, v akých sa budú postavy niesť počas celého seriálu.

Upútavka s Čobejovou a Pomajbom s vidieckym nádychom pripomína atmosféru od éry Susedov najúspešnejšieho slovenského seriálu, Horná Dolná. Dedinským mužom by v tomto prípade mal byť Roman Pomajbo. Ďalšie dve upútavky nájdete na konci článku.

Upútavka s Michaelou Čobejovou a Romanom Pomajbom

Kolabs uvedie Joj po prvý raz vo štvrtok 26. marca o 21:45, kedy v doterajšom slote nahradí denný seriál Panelák. Prvá séria by mala divákom ponúknuť celkovo dvanásť epizód, televízii tak sitkom vydrží približne do polovice júna. Joj.sk uverejnila charakteristiky troch základných postáv, prečítajte si ich.

Charakteristika troch hlavných postáv seriálu Kolabs
Zsolty (Peter Batthyány): ako malý optimistický podvodník, manipulátor so srdcom bez vzdelania, ale s úžasnou empatiou a schopnosťou predať čokoľvek.
Vasiľ – Zsoltyho bratranec (Ady Hajdu): je rovnako lenivý ako Zsolty, ale neschopný manuálne čokoľvek vytvoriť. Je lakomec, ufrflaný a bojazlivý, má paniku zo žien, no veľmi ich túži mať.
Zelda – Zsoltyho mama (Jana Oľhová): bývalá gogo tanečnica bez predsudkov, vždy uvedie veci na správnu mieru. Skvelá spoločníčka a zlá matka, miluje jedlo a drží „vínové a drinkové diéty“.

Ďalšia dvojica upútavok na seriál Kolabs

Foto: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor