Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kočišík končí v Nákupných maniačkach: Veľké špekulácie o prestupe do novej šou Markízy!

Tvár, ktorá spopularizovala nákupnú šou Joj, po troch rokoch končí.

Maroš Kočišík odchádza z Nákupných maniačok. Štylista, ktorý sa preslávil svojskými komentármi a hodnoteniami súťažiacich, sa už viac nebude objavovať v nových častiach relácie. Kočišík zmizol postupne z obrazu aj v rámci aktuálnej série.

O Kočišíkovom odchode z nákupnej šou sa špekulovalo už nejeden mesiac, k potvrdeniu informácií však nedošlo. Špekulácie prišli zároveň po tom, čo sa v zákulisí otvorila téma o jeho prestupe do Markízy, ktorá by mohla pokukovať po žánrovo podobnej šou. V zákulisí Markízy sa pritom o takomto formáte hovorí už dlho.

Práve zisk Maroša Kočišíka by mohol byť ideálnym štartérom pre vlastnú lifestylovú šou lídra, ktorý by aj takýmto spôsobom mohol chcieť zatieniť Nákupné maniačky, ktoré sú na trhu od septembra 2013. Aj keď sa v niektorých prípadoch o prestupe štylistu do Markízy hovorilo ako o hotovej veci, samotný Kočišík podľa našich informácií má tieto špekulácie razantne odmietať a žiadnu ponuku od konkurencie Joj neprijať.

Zaujímavosťou je, že iné informácie hovoria o nakrúcaní, ktoré mal Kočišík v Markíze absolvovať. Na druhej strane iné zdroje odmietajú, že by Kočišík ponuku od Markízy dostal. Výsledkom protichodných zákulisných správ ale môže byť fakt, že sa na obraze lídra štylista nakoniec neobjaví.

Nákupné maniačky štartovali ako vlastný formát novej ženskej stanice Wau. Neskôr sa s premiérami presunuli na hlavnú Joj, kde popoludní vedeli dosahovať priemery aj nadpriemery stanice. Aktuálne je ich výkonnosť kolísavá, padá aj do podpriemeru. Budúcnosť relácie je v tejto chvíli otázna, na potvrdenie pre jeseň 2016 čaká.

Z Nákupných maniačok už v minulosti odišiel štylista Lukáš Kimlička, ktorý pre pracovnú zaneprázdnenosť nemal na reláciu dostatok času. Na krátke obdobie ho nahradila Zuzana Kanisová, nakoniec televízia ponechala dvojičku Kočišíka s Mariánom Hornyakom, ktorý je v šou dodnes.

Čítať viac...
Nahor