Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Kobielsky sa vracia k Joj, stane sa súčasťou vlastného kresleného seriálu Ťuki TV!

Stanica Ťuki oslavuje prvý rok vysielania, pripravuje novinky.

Pred rokom na Deň detí spustila Joj druhú detskú stanicu Ťuki TV, ktorú pripravila na mieru pre spoločnosť Slovak Telekom. Nachádza sa exkluzívne iba v jej ponuke.

Do druhého roku vysielania chce Ťuki vstúpiť s viacerými pôvodnými aj akvizičnými novinkami. Pokračovať má relácia (Ne)poslušník, v ktorej sa najnovšie deti naučia, ako sa správať u doktora, ako pomôcť mame s novým bábätkom a naučia sa nové pesničky.

Stanica zároveň spustí svoj vlastný večerníček, keď pripravila pôvodnú animovanú rozprávku Ťukiho dobrodružstvá, ktorej hlavným hrdinom bude maskot stanice. „Každý pracovný deň budú môcť deti sledovať pôvodný animovaný seriál, v ktorom odvážny Ťuki opustí farmu a vo svete zisťuje, kde všade žijú zvieratká,“ píše televízia. Prostredníctvom tohto projektu sa do Joj vracia Vlado Kobielsky, ktorý načítal texty rozprávok. Cez víkend bude večerníčkové pásmo patriť Rozprávkam z machu a papradia s Kremienkom a Chocholúškom.

Stanica Ťuki TV vysiela pre deti od 3 do 10 rokov výlučne v slovenskom jazyku. Vďaka exkluzívnej spolupráci s Telekomom má vlastné programové formáty, zároveň stanica vrátila klasické rozprávky ako Bob a Bobek, Bolek a Lolek, No, počkaj, zajac, Macko Uško, Krtko, Štaflík a Špagetka, O škriatkovi Racochejlovi, O lúpežníkovi Rumcajsovi či Miazgovcov. Vysielať tiež Ovečku Shawn či premiérové časti populárnej série Pat a Mat.

Čítať viac...
Nahor