Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kmotríková priniesla V siedmom nebi tohtoročný rekord! Relácia sa nad Superstar držala v celej dĺžke

Spevácka šou po prvý raz v nedeľu nedominovala, Rozboril po vlažných výsledkoch očakávane vyskočil.

PIATOK: Farma s Duelom extrémne vyskočila, dosiahla tohtoročný rekord! Joj potopil film

SOBOTA: Dvojičky pri štarte uspeli, udržali podiel Talentu! Markíze nefungujú najväčšie akčné premiéry

NEDEĽA: Relácia V siedmom nebi sa stala pre televíznu dvojku priestorom pre mimoriadne udalosti. Minulý rok sa práve v tomto programe vrátila po rokoch na obraz Marika Gombitová, teraz relácia priniesla spoveď Adriany Kmotríkovej, ktorá bojuje s vážnou chorobou.

V siedmom nebi dosiahlo vďaka Kmotríkovej na tohtoročné maximum, keď mala relácia dosiahnuť rating 11,8 % s podielom 31,2 %. Len o desatinu viac deň predtým uhrala šou Česko Slovensko má talent. Superstar po druhýkrát v tejto sezóne medzitýždenne klesla, oproti tretiemu kastingu oslabila o rating na celkových 9,5 % s podielom 25,2 %. S poklesom v oboch cieľovkách sa musel zmieriť Doktor Martin, v 12 – 54 atakoval 10 %, v 12+ 11 % s ratingom 5,5 %.

V 12+ bolo Siedme nebo ešte vyššie, keď malo uhrať share 36,1 %. Celkovo reláciu sledovalo 752-tisíc divákov, čím sa stala najsledovanejším programom celého týždňa, spevácku šou sledovalo 438-tisíc divákov. V siedmom nebi bolo túto nedeľu lídrom v celom priebehu vysielania, Kmotríková sa na obraz dostala po desiatej hodine.

Podvečer bola lídrom Markíza, ktorej Horná Dolná po čase potvrdila silnú pozíciu v repríze, keď opakovanie druhej epizódy novej série dosiahlo podiel nad 28 %. Premiérové Nový bývanie sa hýbalo okolo priemeru stanice s podielom pod 18 %. Oproti piatku a sobote si výraznejšie polepšili Televízne noviny s podielom 33 %, Noviny sa dostali na svojich momentálne štandardných 27 %.

Poznámka: Výsledky za piatok a sobotu sú bez započítania archívnej sledovanosti, nedeľné čísla už zohľadňujú aj oneskorenú sledovanosť.

Čítať viac...
Nahor