Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: RTVS

Pikošky

Veľké zmeny po 11 rokoch: Magálová končí v Tajomstve mojej kuchyne, nahradí ju mužská dvojica!

Jeden z najstabilnejších podvečerných programov RTVS prejde vôbec najvýraznejšou zmenou.

Od jesene 2009 vysiela Jednotka RTVS v nedeľu popoludní stabilne populárnu kuchársku šou Tajomstvo mojej kuchyne, ktorej tvárou je od začiatku jej vysielania herečka Kamila Magálová.

Tá sa po 11 rokoch rozhodla ukončiť svoje pôsobenie v podvečernom formáte, z ktorého odchádza od začiatku tejto sezóny. S ňou definitívne skončil v programe aj michelinský kuchár, Pavol Pospíšil, ktorý pre zdravotný stav a následne aj pandémiu už dlhšie nenakrúcal.

Práve absencia Pospíšila v programe rozhodla aj o odchode Magálovej. „Po úžasných 11 rokoch so svojím skvelým „parťákom“, Pavlom Pospíšilom, som sa rozhodla s ťažkým srdcom ukončiť svoje pôsobenie v tejto úspešnej relácii.  Predovšetkým kvôli tomu, že Pavel pre svoj zdravotný stav už rok nemohol točiť a následne, keď prišla pandémia, nemohol lietať, keďže žije v Nemecku. Boli sme ako dvojičky, ktoré si rozumeli ľudsky, kamarátsky a hlavne nás spájal spoločný humor. A toto všetko mi začalo chýbať, hlavne jeho osobnosť,“ povedala k odchodu z vlastného kuchárskeho programu Kamila Magálová. „Bude mi za divákmi smutno, ale život ide ďalej a je lepšie odísť skôr, ako neskôr,“ dodáva.

Šou Tajomstvo mojej kuchyne sa do nedeľného podvečera Jednotky vráti od 7. februára, pričom po novom bude programom sprevádzať čisto mužská dvojica.

Miesto po Pospíšilovi prevezme šéfkuchár Gabo Kocák, ktorý už mal v minulosti vlastnú šou na komerčnej Joj, pre ktorú vyrábal reláciu 15 minútový kuchár.

Samotnú Magálovú v programe nahradí spevák Robo Papp, ktorý sa tak ukáže v novej polohe. „Priznám sa, že ponuka na účinkovanie v relácii Tajomstvo mojej kuchyne predčila aj moje sny. Vždy som totiž sníval, že budem mať svoju reláciu o varení, ale nikdy by mi nenapadlo, že ja, alebo ktokoľvek iný by mohol nastúpiť na trón po Kamile Magálovej a Pavlovi Pospíšilovi. Tajomstvo mojej kuchyne patrí medzi moje obľúbené relácie už dlhé roky a trikrát som bol aj hosťom tejto relácie,“ povedal spevák.

RTVS sľubuje, že v rámci obsahu diváci aj v novej sezóne nájdu reláciu v podobe, ako ju majú radi.

„Tajomstvo mojej kuchyne si aj s novými moderátormi zachová svoje stále rubriky. Aj v tomto roku pokračuje s reportážami na pomoc gastroprevádzkam, ktoré to v tomto ťažkom pandemickom období nevzdali, prinesie divákom ich príbeh a priblíži nesmiernu snahu všetkých prežiť, udržať svoju prevádzku aj za cenu strát. Neoddeliteľnou súčasťou relácie zostávajú aj milí, príjemní a kuchársky zdatní hostia z radov známych osobností i z radov divákov,“ uviedla televízia.

Noví moderátori programu Tajomstvo mojej kuchyne

Čítať viac...
Nahor