Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kľúčové momenty pre Kmotríkovú: Dnes sa dozvie výsledky, poskytla prvý rozhovor

Moderátorka sa po operácii cíti dobre, podľa lekárov je jej cesta za uzdravením len na začiatku. Dôležité budú dnešné výsledky.

Adriana Kmotríková sa zotavuje po náročnom zákroku a po ťažkých dvoch týždňoch sa dozvie najdôležitejšiu správu. Už dnes by totiž mali lekári poznať výsledky z histológie, kam poslali po úspešnej operácii vzorky. Moderátorke tak oznámia, či bol nádor nezhubný alebo naopak.

Kmotríková už absolvovala po operácii prvý rozhovor, prostredníctvom ktorého poďakovala všetkým za podporu. „Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. Doteraz som ani netušila, koľkým ľuďom na mne záleží,“ povedala v rozhovore pre Nový čas.“ Otvorene priznala, že zmierenie sa so situáciou nebolo pre ňu jednoduché. Po nevoľnosti v živom vysielaní Novín ani nepomyslela, že by jej stav mohol byť tak vážny. Výsledky magnetickej rezonancie však povedali opak. „Celú cestu z nej som preplakala. Dokonca ma vôbec nechceli pustiť domov – ani pre osobné veci

Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie Joj sa podľa vlastných slov cíti veľmi dobre, aj keď fyzicky na tom najlepšie nie je. „Som síce samá modrina, o vlasom ani nehovorím. Som ale rada, že to mám sčasti za sebou,“ hovorí. Doktori jej však oznámili, že sa „všetko ešte len začína“.

Čítať viac...
Nahor