Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová mená Let´s Dance sú vonku, na týchto bude chcieť Markíza stavať úspech! (aktualizované)

Nová séria Let´s Dance finalizuje zoznam mien, pribudli ďalší celebritní tanečníci.

Zásadné mená nového Let´s Dance sú vonku. Napriek tomu, že Markíza podľa vlastných slov ešte stále neuzavrela všetky kontrakty, odhalila už väčšinu kľúčových postáv, ktoré majú byť ťahúňom, ako sama hovorí, najväčšej šou jesene.

Kampaň bude Markíza sústrediť na návrat moderátorskej dvojice Adela Vinczeová a Martin „Pyco“ Rausch, ktorá posledný spoločný projekt odmoderovala už pred siedmimi rokmi. Rovnako dôležitá je súčasť Jána Ďurovčíka v porote či Zuzany Fialovej.

Z hľadiska súťažiacich je pre Markízu mimoriadne cenná účasť tenistky Daniely Hantuchovej, ktorá sa na slovenských televíznych obrazovkách objavuje sporadicky. Pre Markízu je veľkým úlovkom, nakoľko po bohatej tenisovej kariére a pri živote v Monte Carle takýto druh prezentácie nepotrebuje. Výrazná je aj účasť Silvie Lakatošovej, ktorá by mala pritiahnuť pozornosť bulváru.

Aktualizácia: Televízia najnovšie potvrdila aj angažovanie moderátora Športových novín Petra Varinského. Už krátko po svojom nástupe sa tešil obľube u divákov, keď v ankete Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) dokázal v minulosti zosadiť z trónu vo svojej kategórii dovtedajšiu suverénnu víťazku Lenku Čvirikovú-Hriadelovú. Jeho popularitu bude chcieť využiť aj v tanečnej šou.

V rámci tradičných domácich mien sa bude spoliehať na účasť hercov Vladimíra Kobielskeho či Braňa Deáka, ktorí by sa mali postarať o prilákanie časti seriálového publika a ženského diváka. Samozrejmá k tomu nie je účasť Petry Vajdovej, ktorá síce dáva sporadicky priestor televíznym ponukám, častejšie sa chce držať mimo nich pri divadle.

Aj v spojení s nedávnym trapasom v Neskoro večer bude pre viacero divákov zaujímavá účasť Emmy Drobnej, rovnako tak komičky Evelyn, ktorej postava dlhodobo zamestnáva jej neprajníkov či bulvárnych novinárov. Ďalšie promo zas Markíza dopraje moderátorke Lenke Vavrinčíkovej, ktorú považuje za veľkú budúcnosť a hviezdu Televíznych novín.

Čítať viac...
Nahor