Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už začala promovať kľúčové letné seriály! Pozrite sa

Doma spustila kampaň na Vášnivé leto, stanica sa divákov pokúsi udržať novým prime-time. Markíza zas potrebuje, aby jej zafungovali Mušketieri.

Leto je už tradičným časom, kedy sa aj do hlavného vysielacieho času môžu prepašovať akvizičné seriály, ktoré v ostatných rokoch stratili na svojej sile. Markíza už teraz začína s kampaňami na jej hlavné seriálové produkty leta.

Najkľúčovejším seriálom lídra bude nepochybne britská séria Mušketieri. Dosiaľ 20-dielny seriál z produkcie BBC, ktorý zaručene dostane aj tretiu sériu, začal líder promovať tento týždeň teasingovou kampaňou, krátko na to hneď prešiel na klasické upútavky. Vo vydarenej kampani sa snaží Markíza zaujať ako slávnym námetom tak štvoricou mužských hrdinov, vďaka ktorým je seriál hitom u ženského publika po celom svete. V kampani dostáva priestor aj vtip, čím sa líder snaží zacieliť na univerzálnejšie publikum. Všetky upútavky nájdete na konci článku.

Upútavka na Mušketierov

Upútavať už Markíza začala aj hlavný letný seriál Domy Cudzinka. Vo vyše minútovom prome sa snaží nadviazať na príbehy lásky, ktoré v slote o 21:30 však dosiaľ prinášali turecké telenovely, zároveň sa od týchto seriálov, logicky, odlišuje, nakoľko ide o úplne inú produkciu. Či sa Dome podarí udržať touto americkou sériou telenovelových divákov, je otázne. V prvý júlový týždeň bude Cudzinka kolidovať s Mušketiermi, ktorí sa v prvé dva dni vysielajú v dvoch častiach za sebou. Už od 2. júlového týždňa bude v utorky a štvrtky bežať ďalšia seriálová novinka Lovci pokladov.

Veľké promo na seriál Cudzinka

Markíza to v tomto prípade urobila šikovne, nakoľko nepresýtila divákov predstavovaním hneď niekoľkých nových seriálov. Dôraz kladie najprv na Mušketierov, potom predstaví Lovcov pokladov. Doma dostala k letu aj vlastnú kampaň s názvom Vášnivé leto. Ťažiskovými programami je Hriešny zoznam o 20:30, ktorý nahradí kriminálku Mentalista a spomínaná séria Cudzinka. Okrem iného tiež stanica pripomína, že aj v lete ponúkne mnoho romantických filmov. „Vstúpte do sveta nespútaných vášní, osudových stretnutí, nečakaných udalostí a romantických vzplanutí! Televízia Doma vám prináša krásne, osudové príbehy o ženách, ktoré urobia aj nemožné, aby zachránili svoju rodinu a lásku!“ uvádza k letnému promu Doma.

Vášnivé leto na Doma

Mušketieri – teasingová kampaň

Vtipne ladená upútavka na Mušketierov

Všeobecná upútavka na Mušketierov

Čítať viac...
Nahor