Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Kleopatre z Turca je mimo kamier smutno: Takto sa chce vrátiť na obraz!

Kedysi žiarivá hviezda jojkárskych reality šou je už dlhšie mimo pozornosti kamier. Svoje účinkovanie v televízii zavŕšila v tretej sérii Farmár hľadá ženu, dnes sa chce do mediálnej pozornosti vrátiť.

Najprv svadba, neskôr odobratie detí. Najmä týmito udalosťami sa späť do pozornosti médií dostala niekdajšia hviezda televíznej obrazovky  Martinka z Turca, no jej sláva zhasína rýchlejšie ako kedykoľvek pred tým. O rozruch sa najnovšie snaží vyjadrením, že počas ostatných prezidentských volieb jej bolo odoprené právo na vlastný názor a znemožnené voliť jej blízkeho kandidáta Roberta Fica. „Chcela som voliť Fica. Keď ho už mám vytetovaného. Oni mi povedali, že nemôžem, pretože mám na sebe jeho karikatúru. Pýtali sa ma, koho idem voliť, lebo čítali v novinách, koho mám na ramene. Tak som povedala – Fico je v pohode,“ povedala pre týždenník Plus 7 dní. Podobná situácia mala nastať aj v ďalšej volebnej miestnosti, kde chcela voliť bez voličského preukazu na občianku.

V rozhovore pre týždenník si síce Kleopatra sťažuje na svojho manžela, na svoju novú prácu nepovie krivého slova: „Ja sa teraz nemôžem sťažovať. Mám parádnu vedúcu. Raz som pri bare, raz umyjem okná. Kde potrebuje, pomáham. Ľudí privítam aj odvítam. Občas sa porozprávajú, ale je to slušná reštaurácia. Pol deci tam stojí dve päťdesiat a obed pätnásť eur. Takí vyobliekaní milionári tam chodia. Nemôžem ani hrešiť, ani si vypiť.“

Mediálnej pozornosti sa jej však evidentne máli a tak sa chce vrátiť na obraz. Po tom, čo Jojka s nástupom Marcela Gregu oznámila, že z hlavného kanála kontroverzné formáty vymiznú, sa Kleopatra musela porozhliadnuť po čosi inom. A našla. Verná chce ostať Františkovi Borovskému po tom, čo sa jej do uši dostalo, že zakladá novú televíziu. „Išla by som tam. Určite bude robiť dáku šou. Len nemám internet a nemôžem sa s ním skontaktovať. Do zoznamky však nemôžem ísť. Mám muža,“ povedala na záver pre týždenník.

Čítať viac...
Nahor