Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Klan stúpa, v stredu priniesol televízii nadpriemer

Seriálu Klan – V dobrom aj v zlom začínajú pribúdať diváci. Po tom, čo JOJ tento týždeň spustila novú poobedňajšiu štruktúru, sa jeho výkony začali zlepšovať a to najmä vďaka silnej Súdnej sieni. Tá sa aktuálne vysiela po Novinách o 17 a v stredu (8.1.) dosiahla nadpriemerný výkon nad úrovňou 24 %. Nasledujúci Klan dokázal držať divákov jojkárskej stálice a aj vďaka tomu dosiahol podiel takmer 19 %. Aktuálne sa celotýždenný podiel JOJ pohybuje okolo 17-18 %. Momentálne však televíziu z Koliby ku dnu ťahá jej večerná miniséria Svet bez konca, ktorá nedokázala prilákať dostatok divákov a prepadla s podielom okolo 14 %.

Večer sa darilo Markíze, ktorá s premiérou komédie Veľká svadba s Robertom De Nirom dosiahla podiel nad 29 %. Uspela aj Jednotka RTVS s drámou Kandahár, ktorá v oboch cieľovkách uhrala podiel okolo 10 %.

Z menších staníc zabodovala Pluska, ktorá celodenne predbehla Domu aj Dajto s výrazným náskokom. Čoraz viac divákov si na Pluske nachádzajú správy KRIMI, ktoré včera dosiahli podiel takmer 14 %. Úspech spravodajstva na menšej stanici pomáha večernému programu, dve časti Kostí za sebou získali podiel nad 7 %. Na Dajto uspelo druhé pokračovanie Mission Impossible s podielom okolo 5 %, na Dome zafungovala večerná telenovela Sila s podielom okolo 6 %.

Čítať viac...
Nahor