Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Keď toto v Joj uvidia, bude zle: Pozrite sa, ako domotali jej kľúčový program!

Televíznej dvojke sa zmena programu nevyplatila.

Joj sa uprostred tohto týždňa rozhodla zmeniť svoj hlavný veľkonočný program, keď zabránila ďalšiemu stretu Tanca snov s Babovřeskami. Namiesto mimoriadneho zaradenia tanečnej šou na Veľkonočný pondelok ju vrátila na nedeľu.

Hlavný večerný program tak Joj menila ako na 5. tak 6. apríla, kedy sa televízie budú tešiť zo zvýšeného množstva ratingov vďaka veľkonočným sviatkom. V jojkárskom programe však budú mať diváci poriadny chaos.

Väčšina tlačených programových periodík, najmä dvojtýždenníky, totiž nestihli zaznamenať programovú zmenu a tak sa Tanec snov naďalej vyskytuje v programe na Veľkonočný pondelok a premiéra Doby ľadovej 4 v nedeľnom prime-time. Hotové harakiri s programom televíznej dvojky však spravila firma, ktorá spracúva programové plány televízií pre najčítanejší programový týždenník Eurotelevízia.

Joj sa podarilo programovú zmenu vydať v takom čase, aby práve v televíznom týždenníku stihla byť zaznamenaná. Zámer jej však vyšiel iba spolovice. V Eurotelevízii sa totiž objavil rovno mix starého a nového programu Joj, keď sobotu a nedeľu (4. a 5. apríl) uvádza týždenník nový, no na Veľkonočný pondelok starý program. V štruktúre Joj sa tak dva dni za sebou o 20:30 objavuje Tanec snov a dôležitá animovaná premiéra štvrtej Doby ľadovej z večerného programu úplne vypadla. Joj bude musieť o to viac správny program odpromovať v self blokoch, nakoľko práve počas sviatkov si televízni diváci najčastejšie zalistujú v tlačenom programe.

Program Eurotelevízie na nedeľu 5. apríla ešte zachytil programovú zmenu Joj
eurotelevizia program 5.april

Na pondelok 6. apríla už však ostal program neupravený
eurotelevizia program 6.april

Správny program Joj na pondelok 6. apríla
11:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – HVIEZDNA ROTA
12:10 Alvin a Chipmunkovia 2
14:05 Kúpili sme ZOO
16:50 Hľadá sa Nemo
19:00 spravodajstvo
20:30 PREMIÉRA: Doba ľadová: Zem v pohybe
22:35 PREMIÉRA: Nájomný vrah

Čítať viac...
Nahor