Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Keď sa divákom seriálov pletie realita s fikciou: Hysterickú ženu vystrašili mafiáni od Masláka!

Nie každý divák seriálov si uvedomí, že to, čo pozerá v televízii, nie je v skutočnosti realita. Hercov už neprekvapí, keď ich fanúšikovia namiesto ich reálnych mien oslovujú menami seriálovými, no vtipné situácie nastávajú, pokiaľ si diváci myslia, že ich hrdinovia skutočne existujú. V najkurióznejších prípadoch tieto predstavy podporujú aj omamné látky, o čom by vedel hovoriť jeden z taxikárov, ktorý sa na sociálnej sieti podelil o zážitok z ciest. V ňom hral hlavnú úlohu nielen alkohol, ale aj Maslák z Paneláku!

[quote]Prídem si na objednávku, „Dobrý, kam to bude?„Na pumpu na Molecku, potrebujem prací prášok.“ Hovorím, že neviem, či majú na pumpe prášok, ale okej… Celý čas ticho… Vystúpi na pumpe a vráti sa s nákupom asi troch fliaš. Nekomentujem to a máme ísť naspäť na Hlaváčikovu.

Ideme a odrazu ma treskne peňaženkou po hlave a ako zmyslov zbavená začne hulákať, že mi nezaplatí, že už zaplatila trikrát, tak som zavolal políciu.

Prišli, začala im nadávať a opäť hovorí, že mi už zaplatila trikrát. Tak sa jej pýtajú, že prečo platila trikrát. „Pre istotu!“ kričala. Krik taký, že polka ulice na balkónoch, mali živé divadlo. A nakoniec pani zadrie: „Ja vás aj tak všetkých poznám! Vy ste jedna banda mafiánov od Masláka!“
[/quote]

 

Čítať viac...
Nahor