Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kávomat pri štarte uspel, výrazne podrástol Kredenc! Mafstory prepadlo

Joj vrátila po rokoch do svojho programu kultové Mafstory s najnovšími časťami, neuspela.

Štart nového týždňa Markíze vyšiel. Horná Dolná jej v reprízach drží nadpriemer, tentokrát sa dostala tesne nad 29 %, pričom s touto podielovou hranicou narábali aj nasledujúce programy. Značne si polepšil Kredenc, ktorý medzitýždenne prilákal spať vyše jeden a pol ratingu, keď ho malo sledovať 8,6 % divákov s podielom 29,8 %. Vytvoril silný nábeh pre novinku Kávomat – miestny úrad Hodrušany, ktorá udržala vysoký trend a pri štarte mala uhrať rating 6,8 % s podielom 29,6 %. Časť divákov počas prestávky neudržala.

Zaujíma vás: Kávomat sa na obraze dlho neohrial, prečo ďalšie týždne nepôjde?

Joj so Zoo dosiahla na štandard s podielom pod 18 %, následne jej však vôbec nevyšiel návrat Mafstory s prvými dvoma časťami poslednej série vyrábanej pre internetovú televíziu Huste.sk. Vysielala sa neskôr aj na Plus, na Joj nikdy nebežala. Sitkom tvrdo prepadol s podielmi osem a sedem percent.

Z menších staníc Hoď svišťom prekročil 6 %, nasledujúci film na Plus Stromageddon šiel pod 5 %. Monk podobne podliezol päťku, Dr. House zas štyri percentá, prvý diel Kúsok zo mňa atakoval 5 %. Nukleárny cieľ na Dajto prekročil päťku.

Podvečer sa do čela po pár dňoch vrátila Moja mama varí lepšie ako tvoja, atakovala 23 %, Susedské prípady podliezli 19 %. Televízne noviny sa dostali pod 31 %, Noviny nad 26 %.

Čítať viac...
Nahor