Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Katastrofálny pondelok pre Markízu: Komediálna trojka na horších číslach ako prepadáky Ostrov či Návštevníci!

Snaha Markízy vytrvať s neúspešnou pondelňajšou úderkou prináša stále horšie výsledky.

Komediálny pondelok Markízy sa potopil opäť o niečo viac. Divoký Zapadákov už v podieli nedosiahol ani na rating najsledovanejšej relácie minulého týždňa, Siedmeho neba, keď mal len tesne prekročiť 12 % a ratingovo uhrať iba 4,5 %. O desatinu vyššie bol aj popoludňajší Reflex. Kredenc hlboko podpriemerný podiel komediálneho seriálu zopakoval, no na úplné dno spadol nasledujúci Kávomat. Ten mal v podieli ísť dokonca pod 9 %. Premiérový pondelok zložený z mnohých „áčkových“ slovenských hercov tak dosahuje horšie podiely na trhu ako zvykli najväčšie neúspechy minulej jesene – reality šou Ostrov a v prípade Kávomatu aj Návštevníci.

Joj naopak opäť o desatinu vylepšila rekord Inkognita, sledovalo ho už 9,9 % divákov s podielom tesne cez 27 %. Reprízová epizóda šla pod 27 %. Vymenené životy na Doma uspeli s podielmi cez 7 a 9,5 %, 10 000 pred Kristom na Dajto prekročilo 5 %. Svet pod hlavou na Plus šiel pod 4 %, Dr. Dokonalý len na 3 %. Kosti a CSI Las Vegas sa hýbali na Wau pod 3 %.

Podvečer sa nepotvrdil piatkový náhly obrat, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 22 %, Susedské prípady pod 16 %. I tak zaznamenali mierny nárast oproti predošlým dňom. Televízne noviny sa dostali len na 24 %, Noviny boli blízko 30 %, pričom sa stali najsledovanejším programom dňa. Joj vďaka veľkému večernému rozdielu vyhrala výrazne aj celodenne, v prime-time tvoril rozdiel bez dvoch desatín až 8 %.

Čítať viac...
Nahor