Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Karol Polák sa opäť postaral o faux pas! V priamom prenose OTO 2013 sa nenechal odtrhnúť od mikrofónu! (videá)

Už druhý rok po sebe sa jednou z najväčších hviezd galavečera Osobnosť televíznej obrazovky stal legendárny komentátor Karol Polák. Pred mikrofónom rečnil viac ako to bolo vhodné.

Minulý rok organizátori ankety OTO po prvý raz rozšírili kategórie aj o cenu pre najlepšieho komentátora na Slovensku. Vypočuli tak hlasy divákov, ktorí žiadali o rozdelení kategórie Moderátor tv športu a vytvorenie samostatného ocenenia pre tých, ktorí športové výsledky nečítajú iba z čítačky.

Na odovzdanie prvej sošky pre komentátora zavolali organizátori ankety najväčšiu legendu tohto remesla Karola Poláka. Ten sa však postaral o faux pas, keď do mikrofónu rečnil dlhé minúty a nenechal sa od neho odtrhnúť. Možno aj vo viere, že sa o rovnakú zábavu legenda postará i tento raz, ho tvorcovia galavečera zavolali odovzdať cenu aj tento rok. A situácia sa zopakovala. Poláka sa v jeho príhovore pokúšala niekoľko raz prerušiť na pokyn režiséra večera Petra Núňeza Adela Banášová, no neúspešne.

Spolu s Karolom Polákom sa aj tento raz ako víťaz kategórie ocitol Marcel Merčiak, ktorý sa ku ďakovnej reči dostal o čosi neskôr ako ostatní ocenení. Napriek neprimeranej aktivite Karola Poláka pred mikrofónom však rovnako ako pred rokom tak tento raz Merčiak nezabudol vyzdvihnúť Polákovu prácu a veľkosť osobnosti. Tento rok pripomenul jeho životné jubileum, keď o polroka Karol Polák oslávi 80 rokov.

Karol Polák na OTO 2013

Karol Polák na OTO 2012

Čítať viac...
Nahor