Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kampane na nové seriály pokročili: Kuchyňa aj Milenky s dlhými spotmi, Joj ukázala prvé minúty Semaforu! Pozrite si ukážku

Joj zároveň nasadila prvé teasre k Semaforu.

S novými seriálmi sa roztrhlo vrece. Po tom, čo Markíza dlhšie nevedela nájsť novinku, ktorou by dokázala nadviazať na úspešnú Hornú Dolnú, dokázala neúspešnú sériu prelomiť s Oteckami, ktorí spoločne s novými Susedmi aktuálne dominujú slovenskému trhu. Tretí tohtoročný seriál, Detektív Dušo, jej síce nevyšiel, následne sa však už odhodlala ku spusteniu dlho odkladanej komediálnej novinky Kuchyňa a rovnako odštartuje romanticko-dramatický seriál Milenky.

Joj túto jar taktiež pripravuje nasadenie hneď niekoľkých nových seriálov. Aj vlani nasadzovala seriálové novinky práve v prvej polovici roka. Uvedenia sa má dočkať dlhšie pripravený Hotel, hneď skraja roka spustila dnes už neúspešných Vlkov a aktuálne ohlásila štart komediálnej novinky Semafor. Viac v tomto článku.

Televízia Semafor odštartuje podľa všetkého v okolí polovice marca a už teraz sprístupnila viacero materiálov – úvodnú zvučku, videoklip a najnovšie aj ukážku zo seriálu. Patrí úvodnému predstaveniu postáv a rovnako ich posadeniu do kontextu s netradičným názvom seriálu. Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, navyše zverejnil prvé teasre k seriálu, ktoré sa vo vysielaní televízie prvýkrát objavili včera.

Ukážka z nového seriálu Semafor a prvé teasre

O seriáli Semafor
Semafór je rodinná komédia o priateľstve medzi troma najlepšími kamarátmi-tridsiatnikmi, o ich romantických vzťahoch a o živote. „Červený“ Maťo je manažérom otcovho obchodu s pomôckami pre amatérskych kúzelníkov a je ženatý s Petrou, asertívnou novinárkou, s ktorou má sedemročnú dcéru Dittu. Mirkovi, riaditeľovi eventovky, začína v perspektívnom vzťahu nebezpečne rýchlo blikať oranžová – prvýkrát v živote totiž zdieľa domácnosť s partnerkou Mončou a jej psom. René je nezlomný sukničkár, ktorému stále svieti zelená. Jeho závislosť na ženách je autentická, zamiluje sa na každom rohu a neustále sa dostáva do zamotaných situácii s opačným pohlavím. Neskôr sa však aj na životných semafóroch troch kamarátov začnú meniť svetlá…

Markíza svoje seriály spustí o čosi skôr a tak ich už promuje vo veľkom. Po prvých štyroch spotoch na Milenky, v ktorých televízia predstavila ústrednú štvoricu hrdiniek, nasadila do vysielania aj dlhý vyše minútový spot, v ktorom odhaľuje viac z príbehu novinky. Rovnaký postup zvolila Markíza aj pri Kuchyni, kde po sérií úvodných teasrov pustila do vysielania dlhú upútavku, ktorá prezrádza viac z deja. Točiť sa pritom bude aj okolo Mariána Čekovského, ktorý sa už mihol tiež v teasingovej časti kampane.

Dlhý spot na seriál Milenky

Dlhý spot na seriál Kuchyňa

Čítať viac...
Nahor