Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kampaň na ZOO sa stupňuje: Joj prichádza s veľkou výpravnou upútavkou! Pozrite si ju ako prví

Do štartu seriálu ostávajú dva týždne, Markíza hneď počas sviatkov vytiahla dlhé promo na Búrlivé víno, ktoré má byť hlavným konkurentom ZOO.

Dôležitá jarná novinka Joj ZOO prechádza v rámci svojho proma do druhej fázy. V tej prvej televízia predstavovala prostredníctvom série polminútových spotov hercov seriálu v prostredí so zvieratami, čím sa hneď na začiatku pokúsila výrazne odlíšiť od doterajších denných seriálov.

Od pondelka podľa našich informácií nasadzuje dlhé promo, ktoré bude pre seriál kľúčové. Nová upútavka stavia na výpravnosti. Vo veľkom využíva zábery natočené v Afrike, divákom predstavuje priestory zoo a taktiež úvodnú linku, ktorou je návrat postavy Petra (Ján Koleník) domov na Slovensko. Upútavka má takmer minútu a pol.

Joj už zároveň začala komunikovať dátum štartu seriálu, potvrdzuje, že ho spustí v pondelok 11. januára o 20:35. Bežať by mal pravidelne v netradičnom nastavení od pondelka do stredy, nadväzovať naň bude premiérový Sladký život. Štvrtky sú na Joj zatiaľ v januári vyhradené zábave so seriálom Naši a Inkognitom, v piatky pobežia Vinári a Farmár hľadá ženu.

Podľa aktuálnych plánovMarkízy bude ZOO pravidelne aj pri štarte tvoriť konkurenciu Búrlivé víno. Líder ho avizuje až päťkrát v týždni o 20:30 od pondelka do piatka. Siedmu sériu seriálu chce spustiť vo štvrtok 7. januára 2016.

Televízia na novú sériu Búrlivého vína začala upútavať okamžite počas sviatkov, čím skúsila využiť veľkú koncentráciu divákov pred obrazovkou. Aktuálne vo vysielaní rotujú dva takmer minútové spoty. Jeden je zameraný na vzťahové linky, druhý na dramatické zápletky. Naznačuje, že v seriáli pôjde opäť do tuhého. Markíza na podobe proma k seriálu nič nemení, využíva klasické spoty ako doteraz. Zatiaľ nekomunikuje dátum návratu seriálu, uvádza len, že nové časti prídu čoskoro.

V pondelky v druhom pásme po Búrlivom víne počíta Markíza od druhého januárového týždňa s premiérovým Kredencom, v utorky so zimnou verziou Vo štvorici po Slovensku, v stredy s reprízami Chart Show, vo štvrtky vráti Svokru a v piatky chce pred desiatou vysielať filmy.

Čítať viac...
Nahor