Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kampaň na nových Susedov sa začala, Markíza nasadila upútavky! Odhalila tiež prvé zábery z novinky Oteckovia

Markíza už promuje obe kľúčové novinky nového roka.

Susedia a Oteckovia sú dva dôležité seriálové projekty, s ktorými Markíza vyrukuje hneď skraja nového roka. Kým v prvom prípade sa pokúsi využiť nostalgiu po naďalej najúspešnejšom slovenskom seriáli a využiť jeho pretrvávajúci potenciál, druhý seriál je pre ňu strategickou novinkou do denného accessu, v ktorom chce ešte navýšiť svoju sledovanosť.

Dôležitosť novinky Oteckovia potvrdila televízia aj kampaňou, ktorú odštartovala ešte skôr ako promo na Susedov. Tí sa pritom na obrazovky dostanú skôr, keď úvodný diel nových 10 častí chce televízia uviesť už v pondelok 1. januára. Markíza aktuálne nasadzuje do vysielania štvoricu spotov zo Susedov, ktoré, podľa všetkého, naznačujú podobu novej zvučky seriálu. Tá by tak bola postavená na totožnom princípe ako pred 11 rokmi. Televízia opäť využíva pôvodnú legendárnu skladbu, ktorú k Susedom zložil v minulosti Pavol Habera. Ďalšie spoty nájdete nižšie v článku.

Markíza tiež v týchto chvíľach posúva do druhej fázy promo na dennú novinku Oteckovia. Tá by mala odštartovať, podľa všetkého, v druhý januárový týždeň, pričom televízia už zverejnila prvé zábery priamo zo seriálu. Aj v druhej fáze kampane púšťa do vysielania štyri spoty – každý venovaný jednej rodine, teraz už však naznačuje prostredie a vzťahy medzi jednotlivými postavami v rodinách. Nové spoty nájdete nižšie v článku.

Ďalšie spoty k seriálu Susedia

Ďalšie spoty druhej fáze kampane k seriálu Oteckovia

Čítať viac...
Nahor